Modeme Bağlı Kopma

Açık kayıt üzerinden talep edebilirsiniz ama kapasitesi yeterli olmadığı için sistem 100 profilie onay vermeyecektir. Teknik destek personeli manuel olarak deneyebilir.

1 Beğeni

Teşekkürler hocam tekradan

1 Beğeni

Son durum hakkında bilgi verebilir misiniz? Şu an profiliniz 100 Mbps de

1 Beğeni

100 de idi az önce tekrar 79 a çekildi bunu sistemmi yapıyor yoksa destek kaydındaki müşteri hizmetimi anlayamadım

1 Beğeni

Eğer DSL sağlıklı oturmaz ise Dslam sağlıklı profille otomatik çekiyor.

hocam bi modem değişikliği yapacağım 100 e tekrar çıkarmı acaba modem kaynaklı ise bu durum.

Modemi değiştirin tekrar yazın.

1 Beğeni

modem değişikliği yaptım eski modemimi taktım ancak birşey dikkatimi çekti eski modemle bu kopma sorunu olmadan önce internet ışığı 20 sn içinde yanardı şimdi 2-3 dakika da anca yanıyor modem arayüzünden baktığımda ise yeniden bağlantı sayısı 89 yazıyor buda kopmanın hattan kaynaklı oldığunu anlatıyor sanırım oimde ise hala kopma olduğu gözüküyor. @ModeratriX

Hocam destek kaydını kapattırdım tt en son tekrar kontrol ettiğini ve bir sorun olmadığını belirtti türk et müsteri hizmetide beni arayıp arızanın iç tesistattan kaynaklanabileceğini yazdı bende bunun üzerine kontrol edeceğimi ve arıza kaydını kapatmasını istedim kapattı ve bende apartmadaki kutuya gidip modemimi direkt olarak kutuya bağlayıp tekrar degerlere baktım

Bu arada hız profilim 88 yapıldı

Kutudan alınan değerler;

Evdeki değerler;
evdeki

2 Beğeni