Modemde dsl ışığı yanmıyor

Arkadaşlar merhaba,
Üç gündür internet yok. Modemde dsl ışığı yanmıyor, iki senedir TurkNet kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Destek Kaydı oluşturduğumda aşağıdaki mesaj geliyor.

“Turk Telekom Arıza Mesajı: islemKodu:400202 Mesaj:GENEL HATA kaynakMesaj: arıza önkontrol.2020050400073198035 nolu genel kesinti çalışması nedeniyle tahmini “2020-05-04-11:10” - “2020-05-06-11:10” zaman aralığında hizmet verilemeyecektir(DSLAM ARIZASI)”

Binada sadece bende internet gitti.
Destek kaydı açıyorum hep aynı otomatik cevaplar veriliyor. Sizce sorun ne olabilir.
Abone Numaram : 1149013

açıklamada da belirtildiği gibi dslm kutusu arızalanmış belirtilen tarhilerde çözüleceği ön görülmüş

dsl sinyali yollayan cihaz bozulmuş belirtile tarihten önce çözülemez.

Belirtilen tarihi geçtik ama. Aynı kutudan internet alan diğer kullanıcılarında internet bağlantısında sorun yaşamaları gerekmez miydi?

o konu hakkında pek bilgim yok yetkili arkadaşlar daha iyi yardımcı olur

Dslam arızası giderilir iken portunuz devredışı kalmış olabilir. DSL ışığı yanmıyor şeklinde kaydınız varsa onun üzerinden iletişime geçin teknik birim ile

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.