Modem var internet yok

Merhaba, yeni taşındığımız Eyüp İslambey’deki evde 29 Eylül’de abonelik için başvurduk 1 ay geçip kimse gelmeyince 3 öğrenci çocuğum daha mağdur olmasın diye iptal için başvurduk 3 Kasım’da türk telekom çalışanı turknet kayıtlı fiber modemi getirdi bağlantıyı yaptı bir kaç saat sonra açılır dedi. Fakat internet gelmedi. Sizi aradık aboneliğin iptal olduğunu tekrar sözleşme göndermemizi söylediler.
Sözleşmeyi gönderdik yine bekliyoruz. Yine 10 gün oldu. Lütfen bu konuyu hızlandırın. Çocuklar derslerinde çok geri kaldılar.

Yardımcı olabilir misiniz?

İptal ermeden önce bilgi almak için yazmış olsaydınız şu an internet kullanımı yapıyor olacaktınız. Aktivasyon süresi 10 gündür. Takibini online işlem merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Belgeleriniz teslim alındıktan sonra 48 saat içinde taranıp sisteme yüklenir.

Fiber Alt yapı Türk Telekomun diğer şirketler veremez dediler çevrede bilgi kirliliği var. Bir ayı da geçince iptal etmek zorunda kaldık ayrıca online işlemlerden çok yazdım Türk Telekom ekibine aktarıldı diye aynı cevaplar verildi. Ayın 6 sında ikinci sözleşmemiz ulaştı. Bugün 10 gün olacak dediğiniz gibiyse bugün gelirler ins. Bizdeki modemi kullanabilecek miyiz. Yoksa yeni modem mi getirirler?

Bugün bağlantı yapıldı 94 Mbps download. 6 Mbps upload. Teşekkürler Turknet.

1 Beğeni