Modem tavsi̇ye

ARKADAŞLAR YAZLIK İÇİN ÜST KATA ÖLESİNE BİR MODEM KOYUCAM ASIL KABLO İLE Mİ ROUTER 4A YA VERİP ALT KATTA KULLANICAM. BU TURKTELKOMUN VERDİĞİ MODEMLER VAR İNTERNETTE 2.ELİ 150-200 LİRA 5GHZ BİLE VAR İDARE EDER Mİ KULLANAN VAR MI ACABA. YADA SİZİN TAVSİYENİZ VAR MIDIR MODEM DE BU Ekran Alıntısı.PNG

Eğer çok aktif kullanılmıyacak ise alınabilir yeni model w9970 sanırım. Bütçeniz yükselirse Online İşlemlerden Zyxel Vmg 8623 veya internetten Keenetic Extra Dsl alabilirsiniz.

Hiçbir sıkıntı olmaz. Kullanabilirsin. Aşırı paralar vermeye gerek yok. Sanırım daha önce de demiştim. Günlük kullanıcı ve arayüz vs. ayarlarla çok işin yoksa, ki wifi yaymam bundan sadece kablolu alırım dersen mi router ile istediğin ayarları yaparsın. yani ben de senin yerinde olsam aynı şeyi yapardım.

TD-w9970 bu görseldekinden daha eski sanırsam. Değilse bile dual band her zaman iyidir. Zyxel ise kesinlikle önermiyorum. 10 kişiden 8i sorunlu buluyorken hala öneriyi anlamıyorum :slight_smile: @yusufensar

Bir arkadaşımda vardı modelinde w9970 yazıyordu ve 5ghz vardı sanırım versiyon farkı. Zyxelin eski modemlerini bende önermiyorum ama t50b Keenetic ile yarışacak durumda hatta stabilite olarak geçiyor :slight_smile:

Versiyon farkı olabilir dediğin gibi. Belki TT’nin vermediğidir. TpLinke ait de seri var. Gerçi bende v3 vardı onda da tek band vardı ama her neyseee :smiley: Ben de aksine Zyxel’in iss olmayan eski modemini beğendim. VMG8924 B10A modelini tecrübe ettim çok iyi. Sıfır sorun :slight_smile: 8623 T50B’de tecrübe ettim çok sorun yaşamadım ama 5g vs gerçekten sorunlu. Tam stabilite yok. Hep söylüyorum donanım olarak çok iyi ama gel gelelim yazılım olarak berbat. Hakkını veremiyor. Ve bu durum Zyxel’in umrunda değil çok tuhaf. Keenetic’e laf yok. Ona saygılarrrr :)))

1 Beğeni

ben öle çok ayar yapmıcam bana wifi çekimi iyi olsun stabil olsun yeter. Arayüzle işim yok zaten günü çoğunlu alt katta geçeceği için onu mi router halledecek. Yukarıyada 5ghz olan bir modem yeter. Şu anda elimde zyxel wmg3312 b10 v2 var yıllardır kullanıyorum ama nedense son 2 ayda kopma yaşamaya başladım çözemedim. belki yazlıkta düzgün çalışır.