Modem siparişim ne zaman gelir?

Bugün abonelik oluşturdum ve çok hızlı bir şekilde işlemler gerçekleşti az öncede randevu için arandım fakat elimde modem olmadığı için randevuyu iptal etmek zorunda kaldım. Telefonla arayarak kimseye ulaşamıyorum en son burayı buldum. Yetkili birileri ile nasıl görüşebilirim yardımcı olabilir misiniz?

1 Beğeni

Neden randevuyu iptal ettirdiniz anlamadım. Adam gelip kurar modem gelince de kabloyu takardınız :slight_smile:

Randevu için tekrar kayıt açın.
Oimden de kargo takip kısmından modem kargolaması olup olmadığını görebilirsiniz. Eğer olmadıysa TurkNet online işlemlerden yazın yada 850li aktivasyon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgli için teşekkür ederim tekrar talep oluşturdum verdiğiniz link üzerinden. Numaraların hepsini aramayı denedim ama konuşabileceğim birilerine ulaşamıyorum sadece bant kaydı çıkıyor.

1 Beğeni

TurkNet online işlemler üzerinden size yardım edeceklerdir diye umuyorum. Farklı bir telefon numarası ile TurkNet’i arayabilirsiniz bilgi almak için.

1 Beğeni

Şikayet hattından müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Belki modem ile alakalı yardımları olur.

Bu da mümkün tabiki de.

Bütün numaraları arıyorum ama aynı bant kaydı çıkıyor. Randevu için arayacağız vs. Tekrar randevu için 3371’e Randevu yazıp sms atabilirsiniz mesajı gelmişti onu yapıyorum bekleyen randevu olmadığı için devam edemiyoruz mesajı geliyor :man_facepalming: :sweat_smile:

Sanırım en mantıklısı farklı numara ile aramak. Teşekkür ediyorum

1 Beğeni

TurkNet’i tercih ettiğiniz için asıl bizler teşekkür ederiz. Hoş geldiniz şimdiden aramıza :slight_smile: .

1 Beğeni

Hoşgeldiniz tekrardan TurkNet’e.

Merhaba, Şu numaraları arar mısınız? ( 08:00-17:00)
0 212 355 1700 ; 0 850 288 80 80 ; 0 850 288 30 24 ; 0 212 703 4371 ; 84 ; 0850 288 10 10 ; 0850 288 80 84

Teşekkür ederim ama hepsini denememe rağmen aynı bant kaydı ile karşılaşıyorum müşteri hizmetlerine ulaşmak bu kadar zor olmamalı :man_facepalming:
0 212 355 1700 bu numarayı aradığımda dahili numarayı biliyorsanız tuşlayın diyor bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz bağlanabilmek için tek umudum bu numara.

Bilgim yok, diğerlerini pek denemedim. 4371 ile ben bağlanmıştım. Dahili numara için abone no tuşlamayı bir deneyin.