Modem siparişi verdim

modem siparişi verdim yanlışlıkla onu nası iptal edebilirim ?

TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinde iptal et tuşu olması lazım. Eğer yoksa şikayet kaydını arayıp durumu anlatırsanız yönlendireceklerdir.

1 Beğeni

Yanlışlıkla yapılabilecek bir işlem değil bu. Aldım vazgeçtim diyorsanız eğer ve modemin faturası kesildiyse modem iptali olmaz. Modem elinize ulaştıktan sonra destek kaydı açarsınız iade kargo kodu gönderirler ve mng kargo ile ücretsiz geri gönderdikten sonra iadeniz onaylanır.

İlk defa TurkNet kullanıyorum ve uygulamasıdna gezinirken taksit fiyatlarına bakmak için taksitli al seçeneğine tıkladım direkt sipariş verilmiş olarak geçti. Müşteri hizmetlerini aradım ve şikayet kaydı oluşturdular sağolsunlar, kargo gelirse de almayıp geri göndericem

15 Oca 2021 Cum, saat 18:08 tarihinde Murat OĞUZ ile TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. <turknet1@discoursemail.com> şunu yazdı:

Anladım. O zaman dediğim gibi yapın.
Kargo gelince teslim alıp kayıt açın iade kodu göndersinler. Direk kargoyu almaz geri gönderirseniz sıkıntılı bir süreç olur ben uyarayım da. Süreç bu şekilde işliyor. 14 gün içinde iade hakkınız var.