Modem satın al sekmesi

aynısını ben de yaşadım bakalım nolcak :joy:

3 Beğeni

nurtopu gibi bir modem sahibi olabilirsiniz :joy: :joy:

1 Beğeni

Başıma gelen herşeyden google play sorumludur :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

aman Dostum başına bir şey gelmesin :sunglasses:

1 Beğeni

aynısı bendede var ne oldu faturaya yansıdımı yada kredi kartına ?

ne oldu modem geldimi yada para istedilermi şimdi başıma gelince korkmaya başladım :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben de girmiştim o sekmeye hatta başarılı falan yazıyordu fakat ses çıkmadı henüz, sonrasında da menü kaldırılmıştı zaten :slight_smile: .

1 Beğeni

Bende niye var :disappointed_relieved:

En son kaldırılmıştı, şu an geri getirilmiş olabilir :slight_smile: maalesef bilgim yok.

1 Beğeni

modem al sekmesi bende de var ama ben tıklamıyorum :joy: :joy:

1 ay içinde bir gelişme olmazsa bir sorun yoktur. çünkü modem satın almış olsanız bile yaklaşık 10-15 gün anca kargoya veriliyor ortalama olarak. ama 1 ay sonra arayan soran yoksa sıkıntı yoktur bence. :slight_smile:

Bir ara alınabiliyordu ama tekrar bitmiş :slight_smile:

1 Beğeni

Yok ya hiçbir şey olmadı faturada falan da gözükmüyor

1 Beğeni

Modem tekrardan stoklarda.

almayacaklar olan yanlışlıkla tıklamasın o zaman, ne olur ne olmaz :joy: :joy: :joy:
benimde içimde kaldı ama hala tıklayamadım :slight_smile:

4 Beğeni

@Hakan.Yildirim ben burda direk quantum oluyorum o zaman. başkasına tık latmaya çalışıp uyanık geçinmek. :joy: :joy: :joy:

3 Beğeni

Ben üyeliği başlattığım andan itibaren ara ara tıklıyorum :joy: satılan modemin üstüme tanımlı olduğu görünüyor ama Türk.net modemi TT’nin vereceğini söylüyor :man_shrugging:t4: Durum ben de çok karışık :sweat_smile::sweat_smile:

Fiber de TT getirecek modemi. Siz elinizde ki modemi router yapabilirsiniz :slight_smile: