Modem satın al sekmesi

TurkNet Online İşlem Merkezi de böyle bir sekme varmış. yeni gördüm. ya yeni geldi ya da dikkat etmemişim. ama tıklamadım. birisi yazmış twitterda, “yanlışlıkla tıkladım işlem başarılı yazdı” diye. bende yanlışlıkla tıklayıp modem sipariş etmek istemem doğrusu. tıklayan var mı, mevcut abonelere de modem satışı oluyor mu. olmuyorsa sadece yeni abonelere ise o zaman yeni abonenin TurkNet Online İşlem Merkezi de hesabı mı varda sipariş edecek. aklım karıştı ama tıklamakta istemiyorum. kendini benim için feda edecek birisi varsa… :joy: :joy:

Ekran Alıntısı

1 Beğeni

İlk gördüğümde bakmıştım adres girip sipariş veriliyordu şimdi tekrar baktım başarılı yazdı. Umarım bu sayfada bi hata vardır.

1 Beğeni

Bu sayfa hata sonucu açılmış sanırım çünkü modem stokta yok.

1 Beğeni

Daha öncesinde kendini Feda eden oldu. Ücretli şekilde satın aldı, belki de ücretsiz aldı bilemiyorum :sunglasses::rofl::rofl:

2 Beğeni

Başarılı yazısını dikkate almama gerek yok sanırım değil mi :sweat_smile:

2 Beğeni

Bilemiyorum o kısmını modem stoklarda olduğunda da işlem tamamlanır yanlışlıkla da olsa yeni bir modem sahibi olabilirsiniz :joy:

1 Beğeni

Ama adres bilgisi falan onaylanıyordu önceden şimdi öyle bi yer çıkmadı. Çok saçma değil mi

1 Beğeni

seni kobay olarak kullanmış oldum, kusura bakma :joy:
hayırlı olsun yeni modemin :joy:

Ne yani iptal edilmiyor mu

Zaten TurkNet Online İşlem Merkezi de adres bilginiz var. Ön bilgilendirme ve satın alma kutucukları işaretli ise sözleşme imzası sayılır. Modem faturaya ek mi yoksa Kredi kartı ile mi alınıyor?

1 Beğeni

hayırlı olsun :joy:

bende bilmiyom ama umarım ediliyordur yoksa durduk yere masrafa girecen :man_facepalming:

hep bu vatandaşın yüzünden :slight_smile:

Ekran Alıntısı2

Önceki baktığımda o kısımlar işaretli falan değildi zaten kapatmıştım sayfayı tekrar görünce bakayım dedim başarılı yazdı

hocam ben @HKN ın bilgisi vardır falan diye düşünmüştüm ama merak kediyi öldürür derler. twitterdaki eleman öyle diyince ben basmaya cesaret edemedim.

Onay alınmadan yapılan bi işlem ve türknetin hatası. İnşallah böyle bi şey doğru değildir.

büyük ihtimal bi yanlışlık vardır. çünkü tek tıklamayla modem mi satılır. internetten sakız alsan adamlar 2. defa soruyor eminmisin diye. :+1:
hem zaten twitter destek ekibinin sözüne güvenirsek, kaç kere mevcut abonelere modem satışımız yok dediler. öyle ya da böyle sıkıntı olmaz diye düşünüyorum…

1 Beğeni

Kutucuklar işaretli değil ise sayfa hatasıdır. Boşverin. Ayrıca sebep göstermeden cayma hakkınız var. :sunglasses:

3 Beğeni

Göksel bey, bir de siz bakar mısınıız kutucuk var mı diye :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Teşekkürler. Diğer konudaki soruma cevap verebilecek misiniz peki?

2 Beğeni

eğer bi şekilde modem alsanız bile, hiç paketi açmadan 14 gün içinde iade hakkınız var. hâtta gelen kargoyla bile iade edebilirsiniz. :slight_smile:

2 Beğeni

Zaten o buton ile ilgili geri bildirimi forum yöneticilerine yaptılar diye biliyorum. Yani TurkNet Online İşlem Merkezi hatası nedeniyle orada o sekme. Ha olurda modem alışverişi onaylanır ise cayma hakkınız var

4 Beğeni