Modem kurulumuna rağmen internetim gelmedi

Öncelikle iyi günler. Bugün saat 19.30 itibari ile TT internetim kesildi ve TurkNet online işlemlere girdiğimde kullanıcı adı ve şifre gönderildi yazıyor fakat bana SMS veya mail yolu ile hiçbir şekilde kullanıcı adı ve şifrem gelmedi. Sol panelden modem şifre sekmesine girdim ve onları yazdım ama nafile… Modem Keenetic extra dsl 4 kere sıfırdan kurulum yapmayı denedim ama gelmedi. Lütfen yardım edin sınavlarım başlamak üzere ve internetim yok.

Müşteri no: 2395001 eklemeyi unutmuşum. @Baran

TT üzerinden geçiş mi yaptınız?

Evet hocam. Şuan toplam 6. Kurulumdan sonra İnternet geldi. Fakat şuan adsl durumda bunu sizin vdsl geçirme şansınız var mı? Çünkü talep oluşturamıyorum

Buradan müdahale sağlanamamaktadır, neden talep oluşturamıyorsunuz?

Hala böyle gözüküyor. Hocam 1 kere speed test yaptım ve yine gitti İnternet…

Şuan hat çok dengesiz. Speed test yapabiliyorum fakat hiçbir siteye erişimim yok

vdsl e geçiş 2 3 gün sürüyor biraz beklemeni öneririm bende öyle olmuştu veya daha hızlı olması için arıza kaydı oluşturabilirsin.

1 Beğeni

Hocam şuan çok enteresan şeyler oluyor. Şimdi sitelere erişimim açıldı fakat online işlemlerde hala belge onaylanmada kaldı

Daha internet aktif olmamış hizmet açılmamış Modem kullanıcı adı şifre gelse bile hemen olmuyor TurkNet arayıp aktivasyon ne zaman yapılacak diye sor ve telefona mesaj gelmesi lazım geçiş tamamlanınca

Hocam İnternet almaya başladım. Fakat hem çok dengesiz ayrıca adsl2+ şuan. Destek de açamıyorum şuan belge onay sürecinde…

Daha geçiş olmamış kardeşim istersen ara sor

Şuan müşteri hizmetleri yok. En erken yarın sabah 9 da aktif oluyormuş.

Ayn ara onlar zaten söyler

sen şimdiden arıza kaydı oluştur sabah ilk bakacakları senin kaydın olsun saat 9 da kayıt oluşturursan öğleden sonra anca sana gelir sıra

hocam ekranımda şuan belge onay süreci olduğu için arıza kaydı açamıyorum…

1 gün bekle eğer bi değişim olmaz ise 0212 703 43 71 bu numara üzerinden şikayette bulunabilirsin.