Modem kullanıcı bilgisi bağlantı adresi eşleşme sorunu

Modem kullanıcı bilgileriniz ve bağlantı adresiniz eşleşmediğini için internete bağlanamıyorsunuz şeklinde uyarı mesajı alıyorum
Arıza kaydı oluşturduğumda herhangi bir sorun görünmüyor deniliyor fakat bağlantı yok

TurkNet’in size gönderdiği kullanıcı adı ve şifresini modem kurulumunda yazın. Modem kurulumu yapmayı bilmiyorsanız Youtube’a modeminiz modelini yazarak öğrenebilirsiniz.

Yazdım tam 5 kere kurulum yaptım aynı hata devam ediyor malesef

TurkNet paket bilgilerime bakıp ADSL’mi VDSL’mi olduğuna bakın sonra ona göre kurulum yaptınız mı?

Vdsl paketim var 2 yıldır kullanıyorum
Bu gün sorun oldugunda şifre isteyip tekrar kurulum yaptım çalışmadı
Kullanıcı adımda bir sorun var sanırım adsl uzantılı bir kullanıcı adı verilmiş

Vdsl kurulumu nasıl yapılıyor ?

Bütün kullanıcı adlarının sonunda adsl yazar yani hata değil merak etmeyin. VDSL kurulum için modeminizin modelini öğrenmem lazım.

Büyük küçük harf varsa dikkat edin. @turknet değil @turk.net olacak. Yanlış kurulumdan gelir o hata.

Tp link TD-w9970v3
Vdsl2 modem

Wan ayarlarının fotoğrafını atar mısınız?

Modem arayüzünden 5 kere denedim bağlantı normal görünüyor tarayıcı açtığımda uyarı geliyor

Ayarlar olduktan sonra TurkNet Online İşlem Merkezi’deki aldığınız ip adresini atar mısınız?

Atamam çünki şuan telefonun iternetinden bağlanıyorum

Mümkünse modemi sıfırlayıp tekrar kurun, eğer her şeyden eminseniz kayıt açın.

Sıfırladım herşeyden eminim kayıt da açtım teknik ekip ilgilenip dönecek falan diyor sorun ekiple çözülecek gibi görünmüyor

dsl_internet’in düzenle butonuna basın oradaki fotoğrafı atın.

Abone no iletir misiniz? Teşekkür ederim.

1056808 müşteri nomuz