Modem göndermediniz

Modem göndermediniz ben interneti kullanamıyorum ve kullanmadığım internet e fatura geliyor ya modem gönderin yada interneti iptal edin

Merhaba Türknet sadece Gigafiber abonelerine ücretsiz modem desteği sağlamaktadır onun haricindeki aboneler modemlerini kendi imkanları ile sağlamaktadır veya OİM üzerinden satın almalıdırlar.

Bana interneti bağlamadan önce modem varmı diye soruldu bende var ama normal modem var dedim olur uyar dediler ve bağlantı ya geldiler olmaz dediler ve ben kullanmadığım internet e fatura geliyor

Bağlı olduğunuz hat VDSL mi yoksa ADSL mi birde modemin marka ve modelini öğrenebilirmiyim.

Buna çözüm bulun yada interneti kapatın internet i bağlayan a kadar 10 defa arıyorsunuz ben şimdi iptal etmek istiyorum müşteri hizmetleri ne ulaşamıyorum

Adsl Huawei Vodafone den aldım

Tam olarak modem modelini yazarsanız daha net cevap verebilirim.

Ya modem alacaksınız hizmeti kullanacaksınız veya iptal edeceksiniz. İptal başvurusu yapıp sözleşmeyi iptal ettirmez iseniz kullanmadığınız (kullanamadığınız) hizmete fatura gelmeye devam eder.

1 Beğeni

Hattınız ADSL ise sorunsuz modeminizi kullanabilirsiniz sadece modemi sıfırlayıp Türknet in size verdiği modem kullanıcı adı ve şifreniz ile yeniden kurulum yapmanız gerekmektedir.

Buraya baglantıya gelenler bu modem olmaz demişler bende evde olmadığım için eşim bağlanmış fiber olarak aldım ben interneti

İptal nasıl edeceğim

www.turk.net/iptal adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

Fiber internetiniz var ise bu modemi kullanamazsızınız bu modem sadece adsl hatlar içindir malesef modem almak zorundasınız veya internetizi online işlem merkezi üzerinden iptal sekmesinden iptal etmek zorundasız.

merhaba

https://turk.net/online-islemler/paket-bilgileri

burdan ne kullandığınızı göre bilirmiyim.

Arkadaşım Telekom altyapısıyla, türknet üzerinden fiber internet kullanıyor. Gpon ve modemi kurulum için gelen ekip getirmiş. Arkadaşım modem almadı yani.

Merhaba, abonelik işlemini yaparken VDSL veya fiber olarak abonelik yaptıysanız ADSL modem ile interneti kullanamazsınız.

TurkNet abonelerine ücretsiz modem vermiyor ama alt yapınız eğer ortak altyapı üzerinden verilen fiber veya Gigafiber olsaydı hizmeti kullanabilmeniz için TurkNet size modem verecekti.

Alt yapınız VDSL veya fiber ise bu modem ile hiçbir sağlayıcıda internet kullanamazsınız yani VDSL alt yapıdan yararlanamazsınız.

İptal işlemlerini @ModeratriX 'in verdiği link üzerinden başlatabilirsiniz.

1 Beğeni