Modem gelmeden kurulum yaparlarmı

Evime ilk defa internet baglatacagim kurulum icin bugüne tarih verildi ancak modem yarin gelecek modem gelmeden kurulum aktivasyon yaparlarmı

Birde kurulum ekibi dis hat kablosuna jak takarmi cunku tt ekibi takmamis… yokmu yardim edecek bilge birileri

Kurulum ekipleri aradi yeni kurulum oldugu icin dış hat kablosuyla modem arasinda ki baglantiyi yapacaklarini söylediler … modem gelmese bile aktivasyonu yapabileceklerini söylediler … Müsteri hizmetlerinin önemini bir kez daha görmüş oldum günlerdir forumda bulamadigim cevaplari iki dakikada bana aktardilar umarim actigim konudan yararlanan arkadaslar olur…

1 Beğeni

Sizi arayan TT dir. Yaptıkları pek birşey yok. Yani bundan kastım şu.
Saha dolabından size uygun port ayıracaklar kablonun ucunu bağlayıp ardından ankastrenizden 2 adet uç çıkarıp evinize giden kabloyu bu uçlara bağlayacaklar o kadar.
Kodemdeki kurulum için ya kullanıcı adı ve şifrenizi girerek siz yapacaksınız yada TurkNet ekipleri size yardımcı olacaklar.

Beni arayan kurulum ekipleriydi … tt zaten birkaç gün once geldi dış hat kablosunu cektiler eve kadar ankastreden