Modem değişimi

Türknetten aldığım zyxel modem bozuk olduğu için 15 gün geçmeden TurkNet 'e gönderdim değişim için onlarda 2 gün sonra bana sms olarak modem iade işleminizi yaptık açık olan talebinizide kapattıklarını yazdılar ama ben iade değil değişim istemiştim niye iade yaptılar

Değişim yok. Değişim veya onarım için zyxel servisine göndermeniz gerekiyordu. Ki modem bozuk olması düşük ihtimal keşke araştrıp güncelleme vs yamayı deneseydiniz.

e peki noldu modemin parası bize hiçbir bilgi verilmedi

İadeler cumadan cumaya bankanıza iletilir. Eğer bu cuma iletilmediyse haftaya cuma iletilir. Bu cuma iletildiyse bankanızın iade ücretini hesabınıza altarması için 1/10 gün arası bi süre vardır.

tamam ama o gün aradık TurkNet müşteri hizmetlerini iade dediler ben dedimki iade değil değişim istiyorum dedim onlarda tamam ekledim onuda kaydınıza biz her türlü iade edicez bişeyler dedi aklımda kalmamış

Modem değişimi diye bişey yok ya iade edersin yada servise gönderirsin, ki onlarda gerçekten sorun varsa değişim yapar. Süreç bu

Yok ben bugün aradım konuştum dediğiniz gibi iade etmişler paramı online işlemlerden yeni modem alabilirsiniz dediler ama online işlemler modem alma kısmında hata veriyor 1 haftaya düzelir dediler ben beklemek istemiyorum aynı modemi alabiliceğim başka yer var mı

1 Beğeni

TurkNet 'e özel bi modem bu. Sadece turknetde var.

hayır vatanda vs falanda var. Ordan alıp kurulum yapıp kullanabilirim değilmi ?

https://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg3625-t50b-300mbps-866mbps-vdsl-destekli-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html?utm_source=search&utm_medium=zyxel&utm_campaign=zyxel
burdan alabilirmiyim Türknettekiyle aynı modem galiba

Bu tamamen aynısı değil. Linkteki VGM3625
Adsl,vdsl desteği var

TurkNet’in sattığı VMG 8623 fiber, voip desteği var