Modem degisimi hız guncellemesi

suanda paketimi yukselttikten sonra otomatik olarak 55mbit hat degeri aldim.fakat onumuzdeki pazartesi ac51 alicam .eger o modemde daha iyi degerler alirsam sistemde otomatik olarak daha yuksek hiz verir mi?yoksa destek kaydimi acmam laizm

aynen 75 olana gectim

AC51 kullanan birisi olarak Extra DSL öneriyorum değiştirmeyi düşünürseniz.

suanki modem tenda.satip ustune ekleyip hazirda bulundugum sehirde teknosada varsa ac51 alicam.cok masrafa girmek istemiyoeum o yuzden.eger teknosada bulamassam ac51 direk keenetic

1 Beğeni

Extra dsl önerebilirim fakat, keenetic düşük değerler de yüksek hızlar sunabiliyor ama değerleri yanlış gösterebiliyor.

ac51 alma derim zyxeli öneririm. bir çok bakımdan üstün özelliklere sahip. keenetic denemedim ama asusu biliyorum en azından 5 ghz tek anteni var ve çekim gücü çok düşük kalıyor

ufak tefek sorunlar var gibi ama bunlar kullanıma etki etmiyor ve güncellemelerle çözülebiliyor. özellikle wifiye tıkladığım an girmesi beni mest ediyor :slight_smile:

Keeneticten başkasını modem olarak görmüyorum ben her hafta benim telefona güncelleme gelmiyor .

Her hafta güncelleme gelmesi fazla sorun olması ve cihazla ilgilenildiği anlamı taşır. Zyxeli kullandığım kadarıyla ufakta olsa ayar tutmamazlığı var. Geçenlerde wifi upload hızını degiştirdim modemi resetlesemde sınır kalkmadı umarım düzeltirler aksi halde gayet güzel bir internet deneyimi sunuyor

Sorun :D? Hocam her güncelleme ile farklı özellikler ekleniyor, bunun neresi sorun

Pekala arkadaşlar özellik ekleniyor diyelim