Modem buluşuyor ama internet yok

Merhaba herkese selam
nakil sonrası 3 haftadır internet erişimim yok.
modem kurulumu yaptıktan sonra değişen birşey olmadı teknik bilgilerim aşağıdaki gibidir.
dsl ışığı turuncu stabil ama internet kırmızı.
sorun bende mi yoksa TurkNet veya turktelekom da mı yardımcı olursanız sevinirim.

Teknik Bilgiler

Devre Numarası: 8*****0 (KVKK nedeniyle editlenmiştir -yönetim)

Durum: OFFLINE

Fiziksel Durum (VAE): acik

Santral: HÜSEYİNGAZİ-18

Modem Buluşma: Modem Buluşuyor - VDSL

İndirme Hızı: 50.28 Mbps

Yükleme Hızı: 7.99 Mbps

< (KVKK nedeniyle editlenmiştir -yönetim)

Merhabalar @boztoprak, foruma hoş geldiniz. Yarın için oluşturulmuş bir randevunuzun olduğunu görüyorum. Adresiniz ziyaret edilip bölgedeki sorunlar incelenecek ve tespit edilen problemler çözüme ulaştırılacak. Ben de çalışmayı takip ediyor olacağım :wave:

1 Beğeni

Merhaba boztoprak, hoş geldin!
alperenatici’ya katılıyor ve eklemek istiyorum:
Modeminizi resetleyip tekrar kurulum yapın, kurulum için gereken kullanıcı bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayın ve yine olmazsa mevcut kaydınızı takip edin ve yapılan ve yaptığınız işlemleri Temsilciye bildirin.

1 Beğeni

son 2 gündür resetleyip sıfırdan kurulum yapmayı defalarca kez denedim. bu modemi önceki adresimde de kullanıyordum. yarın eğer teknik ekip gelir sorunu çözerse devam ama çözemezlerse abonelik iptali yaptırmak zorunda kalacağım zira bölgemde ve çevremde hatta binamda internet kullanan insanlar hiçbir sorun yaşamamakta.

Selamlar, kontrol ettiğimde hizmetinizi iptal ettiğinizi görüyorum. Bunun için üzgünüm. İleride tekrar görüşmek dileğiyle. Size ve sevdiklerinize sağlıklı günler diliyorum :melting_face: