Mobil Oim ikili doğrulama kalktı mı?

Dün TurkNet Online İşlem Merkezi e girmek istediğimde her zaman ki gibi atmış olarak gördüm ve kullanıcı adı şifremi girdikten sonra ikili doğrulama (sms gelmeden) giriş yaptı. Ve o saatten beri TurkNet Online İşlem Merkezi hesaptan atmıyor. Sorunun kaynağı çift taraflı doğrula mıydı acaba

3 Beğeni

Aman aman 20 kişi tamam demeden yüklememde bakmam da. Sinir sahibi oldum :joy::joy:

2 Beğeni

Ben test edeceğim :grinning: beni sürekli atıyordu

2 Beğeni

Beni de sevmezdi rahmetli :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Nerden yazdım internet gitti :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Güzel gelişme inş hata değilditr

Kusura bakmayın ama biraz gülümsedim :frowning: bir iki arkadaşımda da internet yok telekom arıza gösteriyor siz de o kesimde olabilir misiniz acaba

1 Beğeni

TT arıza derse bölge müdürünü anında ararım. Diğer hatta TT devreye girdi zaten. Birine telefon bağlamışlar alt kutuda bir güzel haşladım az önce. Yanlış portu çıkartmış, şimdi geldi geri :joy: Hatta 97.6 göstermiyor artık yazmıştım. Nüfuz kullanmayı sevmem ama maalesef gerekli oldu ve halletti TT. Yoksa hala turk.net’te sinir bozucu 97,6 idi :joy:

1 Beğeni

Bazen araya birilerini sokmadan hiçbir şey halledilmiyor ülkede. Fiber bağlantı için uğraşmadığım şey kalmamıştı :grinning: ite kaka zoruna bağlattık :grinning:

2 Beğeni

Valla sevmem normalde ama sınırı zorluyorlar. Hep derim kimin kim olduğu belli olmaz. O nedenle hizmeti eşit yapın. Çünkü bir yere gelince mecbur alo demek şart oluyor.

1 Beğeni

Merhaba

İkili doğrulama açık başka yerden girme çalışınca şifre istiyor.

1 Beğeni

Bu arada baktım evet sms yok olmuş sonunda :joy: Şu TC yerine müşteri mo yapılırsa ilk aşama düzelir bari

1 Beğeni

Evet sorun 2fa idi

Daha önce 2fa kapalı iken sorun yoktu şuan 2fa kapalı yine sorun yok.

Bunu daha önce bir yerde yazmıştım diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

Benim konuya yazmıştın diye hatırlıyorum sanki

1 Beğeni

Belki cihaz tanımlama olayı gelmiştir onu bilemiyorum

1 Beğeni

Eskiden abone numarası ile girerdik ne güzel :slight_smile:

1 Beğeni

yok hocam kalkmadı. son girişinizin üzerinden uzun zaman geçmemiş ve login bilgisi cihazın önbelleğinde duruyorsa istemiyor. yada buna benzer birşey, tam detaylı halini bilemiyorum.
cihazınızın tarayıcı geçmişini komple silip ip sıfırlayıp ardından deneyin muhtemelen yapıştırır sms’i

1 Beğeni

Merhabalar, şu an sistemlerimize doğrulama kodu ile giriş yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Denedim şuan herşeyi, 2fa aktif değil.

Aktifleşmesini isteyen de yok zaten, böyle kapalı kalsın iyi :joy:

Sürekli çıkış yapma sorunu düzelmiş oluyor 2fa aktif olmayınca.

2 Beğeni

Size tamamen katılıyorum şuan bende de aktif değil umarım aktif olmaz TurkNet Online İşlem Merkezi artık atmıyor

2 Beğeni