Max hızı alabilme

Merhabalar, dün TurkNet internetim bağlandı. 35 mbps hız alıyorum. Hat değerlerim 66 gösteriyor. Ben max download almak istiyorum. Mümkünse 8 mbps de upload. Eğer yöneticiler yardımcı olursa çok sevinirim

1 Beğeni

Online işlem merkezi üzerinden tarife paket bilgisi başlığından üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Orada maalesef paket gözükmüyor. Altyapınıza en uygun paketi kullanıyorsunuz yazıyor. Ama daha önce TurkNet kullananlardan benim gibi olup hız yükselten olduğunu duymuştum. 66 mbps hız alabileceklen nasıl oluyorda 35 mbps’de en üst paketi kullanıyorsunuz yazıyor anlamıyorum.

1 Beğeni

Merhaba TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden arıza kaydı açın 63 mbps hat değeri geliyor hepsini kullanamasanız bile en azından 50 mbps alabilirsiniz.

2 Beğeni

Kasparov arkadaşımın dediği gibi paket tarife adımından kayıt açın 50 mbps paketine geçiş talep ediyorum şeklinde belirtin. Paket değişikliği sonrası yine bakalım birlikte hat değerlerinize

2 Beğeni

Maalesef dğn açtım. Beni arayıp alabileceğiniz hızı alıyorsunız dediler. Falat bunu yapanlar var. Neden uğraştırıyorsunuz ki. Yapabiliyorsanız yapın işte

Biz TurkNet çalışanı değiliz, yapabiliyor olsaydım cevap yazmak yerine hemen işlemi yapar düzelttim hızınız diye belirtirdim. Özel mesaj üzerinden müşteri numarası veya devre numarasını verebilir misiniz mümkünse :flushed:

1 Beğeni

Hocam yanlış anladınız. Size demedim. Sözüm beni arayan müşteri temsilcisineydi :slight_smile: bu arada forum üzerinden özel mesaj atamıyorum :slight_smile: fb’dan atıyorum

1 Beğeni

Tamamdır ben müşteri numaranızı forum profil bilgilerinize ekleyip neler yapabiliriz bakalım.

2 Beğeni

Sorununuz çözüldü sanırım. İyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

6 Beğeni

Göksel bey çok ilgili. TurkNet ekibine ve göksel beye teşekkür ederim.

7 Beğeni

Merhaba @Mehmetresit, sorununuzun kısa süre içinde çözülmesine çok sevindim. @ModeratriX baş tacımız :star_struck: Tekrar buradan da iyi ki olduğunu söyleyelim :pray:

5 Beğeni