Malesef Upload Hızları Düşüryor

Merhabalar Upload hızları bu ay sonuna kadar tüm bölgelerde TTelekom tarafından düşürülecek.

KAYNAK TTelekom müşteri Hizmetlerinden bilgi aldım ve az önce gece yarısı itibari ile 75mbps paketime 5mbps upload verilmeye başlandı.

upload

1 Beğeni

Bu üzdü bizi. TurkNet bir sürpriz yapıp 8’de bıraksaydı bizi o kadar yaygara yaptılar sürpriz yapacağız yalın internet paketimiydi. 3Tl için güzel bir sürpriz değildi bu talihsiz bir politika oldu.
(her şeye zam yapıldı internet en pahalı şey olduğu için zam yapmamaları imkansızda eleştiri yaptığım yer sürpriz var demeleriydi)

2 Beğeni

Port standartlarını TT belirliyor TurkNet’lik bir durum değil.

1 Beğeni

Bıktık şunlardan. Tekel’e mahkum ediyorlar bizi mahvettiler insanları hakikaten.

1 Beğeni

Benimde 5 e düşmüş :frowning:

1 Beğeni

Maalesef bendede 5 Upload :frowning:

benim de 5 e düşmüş hayır anlamadığım 50/8 kullanırken max down 76 max up 17 idi 50/5 düşünce max up 20 lere çıkmış :joy:

1 Beğeni

Ohh en azından upload ile ilgili sorunum kalmadı bunu görünce. :blush:

2 Beğeni

Benimki hala düşmemiş :face_with_monocle:

1 Beğeni

Neden neden neden nedeeeen :joy:

1 Beğeni

Merhaba,

Pandemi döneminde artan internet kullanımını desteklemek için Türk Telekom toptan seviyede sağladığı upload hızlarını geçici olarak arttırmıştı. Biz de bu hızlandırmayı bu altyapı üzerinden hizmet verdiğimiz kullancılarımıza hemen yansıtmıştık. Ne yazık ki sadece bu döneme özel yapılan bu iyileştirme resmen 30 Haziran’da, fiilen 19 Temmuz’da sona erdi. Kalıcı olması için konuşmalarımız devam ediyor ama henüz kesinleşmiş bir şey yok. Bizim kendi altyapımız üzerinden hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için zaten pandemi öncesinde de bir sınır yoktu, pandemi sırasında olmadı, ileride de olmayacak.

Daha hızlı internetli günlerde görüşmek dileğiyle.

4 Beğeni