Maksimum Ne Kadar Hız Alabilirim?

Merhabalar, bugün TurkNet’e geçiş işlemlerim bitti. Diğer İSS’den geçiş yaptığım için paketim diğer İSS’de ki gibi 50 Mbps tanımlandı. Hız ölçümü yaptığım zaman ise hızım diğer İSS’de ki gibi bir fark yok.

Modem değerlerim;

Değerler göründüğü gibidir. Sağlıklı olarak en fazla ne kadar hız alabilirim sizce?

75 lik paket (79nms) bu hat için ideal. Sorunsuz kullanırsınız.

1 Beğeni

Teşekkür ederim, bu pakete geçmek için desteğimi yazmam gerekli? Ayrıca 79nms nedir?

Online İşlem Merkezin’den destek kaydı açıp yazabilirsin.

2 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi paket & kullanım > internet paket değişikliği kısmından paket değişikliği yapabilirsiniz

Burda 75lik paket çıkmıyor ise destek kaydı açıp 75 lik pakete geçmek istediğinizi belirtin

79nms, 75 lik paketin hız profilidir

2 Beğeni

Sanırım daha yeni geçiş sağladığım için bahsettiğiniz menüler bende gözükmüyor. Şuan hâlâ aktivasyon menüsü gözüküyor ve tıkladığım zaman boş sayfa açılıyor. Hesabım güncellendikten sonra dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım tekrardan teşekkür ederim.

1 Beğeni

Merhaba @bilalshnn, aramıza hoş geldin :smiling_face_with_three_hearts: OİM menüsü gün içerisinde stabil hale gelir. Geldikten sonra @asdas127816 arkadaşımızın dediği adımları takip ederek bize bir kayıt oluştur. İstersen kaydının numarasını bana özel mesaj üzerinde de at. Ben sana paket yükseltme işlemlerinde yardımcı olmaya çalışırım.

Mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Hoş buldum :blush: destek kaydı oluşturdum ve destek numaramı özelden size gönderdim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sanırım TurkNet’i sevmeye yavaş yavaş başlıyorum.

1 Beğeni

Geçiş işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşti. Yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:@asdas127816 @Oguzhan @EFG

1 Beğeni

:slight_smile: Keyifli kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

@Oguzhan Teşekkür ederim, bir bardak çay çektim kendime kutlama yapıyorum :yum::smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Afiyet olsun yanına börek iyi olurdu :slight_smile:

1 Beğeni

TurkNet’e hoşgeldiniz, keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

1 Beğeni