Mahallemize gigafiber kabloları çekildi kutu gelmesini istiyorum

Merhabalar saygı değer TurkNet ekibi İstanbul Zeytinburnu cahit bayram sokakta oturuyorum yaklaşık 1 ay önce bulunduğum sokağa gigafiber kabloları döşendi fakat binalara fiber kutusu konulmadı biran önce binalara kutuların konulmasını ve gigafiber in aktifleştirilmesini istiyorum şimdiden teşekkür ederim sevgili TurkNet ekibi

Hocam bekleyeceksiniz süreç böyle işliyor. Altyapi tamamlandigi vakit sirayla gelip kutulari koyacaklar. Sonra kullanima acilacak.

Bizim sokaga da kablolar çekildi, kutuyu bekliyoruz.

Selam, Emre hoş geldin!
Zeytinburnu için planlama 2022’yi göstermektedir.

1 Beğeni

:pleading_face: hemen birkaç alt sokağımızda aktif şuan 2022ye kadar kesin olarak aktitif edilmeyecekmi acaba bulunduğum bölgedeki gigafiber

Edindiğim bilgi; genel olarak bir tarih belki cahit bayram sokakta daha hızlı işler süreç. Yarın gün içerisinde tekrar etkileşime geçeyim, ilgili birimle.

2022 planları belli oldu mu?

2022 planlarında Bağcılar Yenigün var mı? :smiley:

Kesin bir şey diyemem ama adresin ile bilgi öğrenmek istiyorsan özelden benimle paylaşabilirsin.

Yarın, ilgili birime bir sorayım.

1 Beğeni

Yenigün Mahallesi Bağcılar’ın girişi sayılır, Bahçelievler, Güngören ve Bağcılar’ın kesiştiği yerde. Fiber gelecekse ilk buraya gelmeli bence mükemmel bir dağıtım noktası olur :smiley:

1 Beğeni

Bağcılar için bir planlama yokmu ya çıldırıcam güneşliye vardı iptal ettiler daha sonra çınar mahallesi dediler oda belirsiz yokmu bağcılara gigafiber biz hep ekmekmi banıcaz ?
Bağcılar Kirazlı Mahallesi Kurtuluş Caddesi Üzerinden yazıyorum.

2021 yılı içeriside gözükmüyor böyle bir çalışma, talep olarak iletildi.

Bağcılar Barbaros’ta yine aynı şekil de “2021 yılı içeriside gözükmüyor böyle bir çalışma, talep olarak iletildi.”

2021 çalışmaları olmadığını biliyordum, amacım 2022 ile ilgili ucundan da olsa bir bilgi edinebilmekti. Teşekkürler

1 Beğeni

2022 için şu an net bir şey belirtemeyiz. Umarım, bir gün herkesin bu hızlara kavuşması ümidiyle. Rica eder, iyi günler dilerim.

3 Beğeni

Geçen hafta gelip kutularıda binalara koydular bu yıl içerisinde aktifleşir mi acaba veyahutta kutular konduktan sonra aktifleştirilmesi ne kadar zaman alıyor acaba

Kutu takıldıktan en geç 1-2 hafta sonra aktif oluyor bildiğim kadarıyla

1 Beğeni

Teşekkür ederim umarım o şekilde olur bizimkide