Mahalleme Tip 7 saha dolabı geldi

Peki bunu degistirmenin bir yolu var mi? yoksa boyle dursa bir sorun teskil edermi?
Speedtest de simdiye kadar maks 16 ping gordum.

Eskiden operatör temsilcilere durumu bildirip talep oluşturabiliyorlardı, şuan da “bu tarz taleplerin artması sonucu” böyle bir talep oluşturulamıyor diye düşünüyorum. Port değişimi isteyebilirsiniz ki bence gerek yok daha yeni hizmetinize kavuşmuşsunuz tabi, değişimin yapılacağı da şüpheli. Ping testleri bulunduğunuz il/ilçe ağ lokasyonu üzerinden farklılık gösterebilir. Telekom da arkadaşınız varmış, istersen arkadaşına rica da bulun, durumu anlat yoksa genel olarak Telekom anlamaz bu işlemlerden.

1 Beğeni

Ben şu an 75lik pakete geçmek istiyorum ama paket değiştir kısmında sadece 16lık paket var. Daha 1-2 saat önce 75lik paket duruyordu orada ne oldu da gitti. Destek kaydı açarak mı geçiş yapmam gerekecek. Yoksa beklemeli miyim daha önce de böyle olmuştu sabah gelmişti neye göre kaybolup geliyorlar acaba?

Sistemsel değişebiliyor. Evet, Temsilciden kayıt oluşturup bir üst pakete geçmeyi talep edin. SNR kullanımına baktığımda da total de hattınız 86mb’e kadar sağlıklı kullanırsınız.

1 Beğeni

Ankastreyi sormuştum, üzerinde Türk Telekom yazıyor çünkü. Bu kutuyu TT veriyordur diye düşündüm.

Bizim binadaki ankastre ve soketler 20 yaşında falan. Değişiklik işe yaradı mı?

Evet. Hat degerlerimde onemli derecede yukselis oldu.(Snr margin, line attention vb.)

Şimdi 75’lik paket e geçiş yaptım. Ancak 16lık tan 36 geçerken talebinizi aldık falan filan diye yazı geliyordu şimdi gelmedi. Bu işlem ne kadar sürer 30dk sonra online dersim başlayacak.
@TworA

Tamamdır geçiş oldu şimdi kablosuz 5ghz de 74.16-7.64 hız alıyorum

2 Beğeni

Keyifli kullanımlar dilerim. :sunglasses: