Lütfen yardimlarinizi bekliyorum

Arkadaslar merhaba benim sorunum su sekilde: Suan ozgur iletisim 75 mbps lik pakatteyim bagli bulundugum saha dolabi 2 km uzaklikta mesafe uzak oldugu icin ping sorunu ve arada kopmalar yasiyorum evime 100 metre yakinlikta saha dolabi mevcut ve bos port bulunmakta acaba suan bagli bulundugum saha dolabindan yakinda olan saha dolabina gecis yaptirabilirmiyim? Simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim.

Burhan Bey, Merhaba yaşadığınız hız kaybı aldığınız paket içinde %10’luk diliminde üzerindeyse ve kopma sorunlarınız sıklaşmaya başladıysa YAPA altyapı dan VAE ye geçiş talep edebilirsiniz.

Izlenmesi gereken adımlar

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi > Yardım Merkezi > İşlem > Paket/Tarife Kampanyam ile ilgili destek istiyorum. Adımlarını kullanarak YAPA dan VAE geçiş talebi yapabilirsiniz.

1 Beğeni

size mesaj gönderebilir miyim bir konu hakkında mehmetcan bey ?

Mehmetcan bey cevabiniz icin tesekkur ederim suan vae altyapisindayim sadece sormak istedigim bagli bulundugum uzaktaki saha dolabindan evime 100 metre mesafede olan saha dolabina gecis yaptirabilirmiyim bos port var olarak gozukuyor