Los ışığı yine kırmızı

Yeni abone olduğum gigafiber iki günde bir los ışığı kırmızı yanıyor arıza kaydı açıyorum Teknik ekip ilk geldiğinde sorunun bina içindeki kutudan kaynaklı olduğunu söylemişti sanırım yine aynı şey aralarinda konusururken birseyin hatta fazla geliyor olabileceğini söylemisler durmadan bununla mı ugraşacağız TurkNet yaktın beni

Şimdi msj geldi dediğim gibi hattımda fiber uç kesintisi varmış yine ekip bekleyeceğim Bu uçlar hep böyle kopacak mı acaba kutunun icinde
durduk yere Kim bilir ne zaman gelirler Destek Kayıt numaram 55507044

Selamlar, sabah saatlerinde oluşturulan 55507044 numaralı kayda istinaden uç kırığı arızası ele alınacak. Adresinize en kısa sürede ekip yönlendirilecek ve müdahale gerçekleşecek :raising_hand_man:

Arıza ekipleri pazar günü çalışmıyormuş çok mantıksız geldi bana 4 gundür aboneyim 3 gun internet yok ama faturalandırma tam olur hic sekmez

Kullanamadığınız günler faturalandırılmaz. Arıza süreciniz tamamlandığında fatura destek kaydı oluşturursanız gereken inceleme ve işlem sağlanır.

@alperenatici bey saha ekipleri hala gelmedi 25-26 saat oldu müşteri hizmetlerini aradım yetişirse bugün gelirler diyor yetişmeme durumuda olabilir diyorlar sizden ricam yardımcı olabilir misiniz.Destek Kayıt Numaram 55507044

Selamlar @Bedkas, kaydınız dün sabah oluşturuldu. Konuyla alakalı hızlıca ekiplere bilgi aktarıldı. İş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak ekipler adresinizi ziyaret edecek :raising_hand_man:

tşk ederim ilginiz için

Rica ederim :heart_hands:

1 Beğeni

@alperenatici 31 saat oldu bugünde gelmeyecekler sanırım 5 günlük aboneyim 4 gün internet yok diğer hattımıda iptal ettirdim mobil paket almaktan iflahım kesildi evde 2 çocuk var ve durmuyorlar yarında 30 Ağustos diye gelmezler çünkü hafta sonu bile çalışmıyorlardı.Millet gigafiber gelsin diye dualar ediyor bende var ama kullanamıyorum.Bu nasıl bir iş sırası ki sıra yeni abone olan bana gelemiyor Gözüm çok korktu Türknetten şahis fikrim bugünde gelmezlerse iptal edeceğim artık Mobile para yetiştiremem

1 Beğeni