Kurulumum yapıldı ama modem adresime ulaşmadı

3 gun önce kurulumum yapıldı ama modem hala elime ulaşmadı. OİM üzerinden kargo takibi de yapamıyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Modemim ne zaman gelir? Hiç bir bilgi alamıyorum.

Modemler yanılmıyorsam Tekirdağ bölgesinden UPS kargo ile gönderiliyor.

kargo takip numarası olmadığı için nereden gönderiliyor, ne zaman gelecek hiç bir bilgim yok. Hatta gelecek mi onu da bilmiyorum. Başvuru yapalı 1 hafta oldu 3 gün önce kurulum gerçekleşti, modem hala yok.

Merhaba. Maalesef bizler bilemeyiz, ne zaman geleceği ile ilgili fakat OİM kaydınıza durumu izah edebilirsiniz. Modem kargoları, genel de cuma günleri çıkış yapıyor diye biliyorum.
Şu numaraları arar mısınız?
0 212 355 1700 ; 0 850 288 80 80 ; 0 850 288 30 24 ; 0 212 703 4371 ; 84 ; 0850 288 10 10 ; 0850 288 80 84

1 Beğeni

Maalesef bu numaraların hiçbirinden cevap alamıyorum. Hepsi sesli yanıt sistemine düşüyor ya da çalıp çalıp kapanıyor. :confused:

Farklı numaradan ararsan görüşebilirsin

1 Beğeni

Merhabalar, müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız size bu konuda yardımcı olmaya çalışabilirim.

Hg abi gözlerim yollarda kaldı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Farklı numaradan da aradım. En son yeni abonelik ve aktivasyon biriminden bir insan cevap verdi, o da sizi ilgili birime aktarıyorum deyip sesli yanıt sistemine aktardı.

özelden paylaştım teşekkürler.

1 Beğeni

Ben arkadaşlarıma ulaşarak süreç hakkında detaylı bilgi verdim. Kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir. Konuyu bende takip ederek çözümlenene kadar size yardımcı olmaya çalışacağım.

Efg çözer dostum işi bilen adam geldi :sunglasses::+1:

1 Beğeni

Valla 3 gündür ilk defa birisi ile muhattabım. umarım çözülür. Teşekkürler.

1 Beğeni