Kurulum ücreti hk

Merhaba 2 aylığına memleketime gideceğim ve internet bağlatmak istiyorum. Bunun için tahhüt olmadığı için türk net bağlatacağım. 2. ayı arkadaşım sayesinde ücretsiz alacağım. İlk kurulum ücreti 108TL kendi modemim var kurulum uzaktan gerçekleştrilemez mi?

Kurulum ücreti eğer evinizde hali hazırda internet bağlantısı yoksa her halükarda alınır. Kendi modeminizin olması bir şey ifade etmez. Önemli olan ev içine kadar bağlantıların sağlanmasıdır. Bu yüzden ücret alınır.

1 Beğeni

ilk ay ödeyip ikinci ay çıksam diğer ayları da öder miyim?

Örneğin yazlığa gittiniz 3-4 ay internet bağlattınız. 108 TL ödedik.
Hizmeti dondurduk seneye tekrar gittiğimizde aktif ettiğimizde aynı ücreti ödüyormuyuz?
Bu soru aklıma geldi :smiley:

Selamlar, hayır ödenmeye gerek kalmıyor çünkü halihazırda çekilen kablolar ve kurulan bir modem olacak. Bir kereye mahsus bu ücret alınıyor. Dondurup tekrar seneye yazlığınıza gittiğinizde sadece dondurduğunuz hizmeti aktif hale getirmeniz gerekecek.

1 Beğeni

Selamlar, kurulum ücretini ödemeniz gerekiyor. İptal etseniz bile kurulum ücreti size fatura olarak yansır.

1 Beğeni

Ben fiber abonesiydim benden alındı. Gelen kişi sadece fiber konnektör bağladı. Bu da dahil mi? Merak ettim şimdi.