Kurulum da istenen belgeler

Saolun bilgiler icin sizede iui geceler :slight_smile:

Ben yenileyeceklerini zannetmiyorum ama belli de olmaz. Belki kurulum için gelen kişi veyahut ekip, kurulum işleri dışında kablo çekme/yenileme gibi işlemleri de yapıyordur ve size ek ücret karşılığında bunu TurkNet’ten bağımsız olacak şekilde gerçekleştirebilir. Eğer olmazsa zaten telefon kutusundan gelen kabloyu CAT6 bir ucu RJ-11 çakılı kablo ile elektrikçiye yeniletebilirsiniz. 10 Metre için ortalama maliyet 80-100 TL arasında bir tutar olacaktır.

TurkNet in sayfasinda kurulum bilgilerinde kablo cektikleri yaziyor ucret karsiligi

Böyle bir şey söz konusu değil. Yanlış bilgilendirme yapmayın. Kabloları hazır bile olsa o kurulum ücreti yeni aboneliklerde faturaya yansıtılır.

Bende aynı şeyi söylüyorum. Eğer altyapın varsa ve kablo çekmeleri için çağırıyorsan çağırma diyorum. Ekip sadece modemi bağlayacak ve o parayı alacak diyorum.

Kurulum hizmeti almamayı da seçebilir. Neden boş yere para versin ki

Öyle bir opsiyon yok.

Dün bana bulaşma diyen şimdi ne yapıyor :slight_smile: güzel düşüncelerin için teşekkürler kinetixci ben söylediğim lafın arkasındayım. Kurulum gereksiz bir hizmet. Bizzat alarak deneyimledim. Farklı birşey varsa senden duyalım.

Kurulum hizmeti zorunlu mu şimdi :slight_smile: ben geçen ay VDSL bağlattim seçim hakkı verdi kurulum istiyor musunuz diye

Siz ilk faturanızı ödediniz mi?

Evet ödedim ilk faturamı

Ya teşekkür ederim. Takıldığın konularda sana yardımcı olurum severek. Daha mesh kuracaktık

Yeni abonelik başlattınız ve kurulum hizmeti seçimi sundular faturanıza da yansımadı yani. Doğru mu anladım?

1 Beğeni

Yeni abonelik başlattım. Abonelikler başlatırken kurulum hizmeti almak istermisiniz diye bir opsiyon sunuldu. Ben de kabul ettim ve aldım fakat pişman oldum. İstek doğrultusunda almama şansım da vardı.

Valla ben iyi ki almisim :slight_smile:

1 Beğeni

Faturanız kaç TL geldi mümkünse faturanın içerik kısmının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız kişisel bilgiler kısmını keserek.

@ModeratriX ben aldım. Ama opsiyonel olarak sunuldu. Ve 125 TL fatura ödüyorum 3x25 şeklinde

Bu bir opsiyon değil. Yeni aboneliklerde kurulum ücreti zorunlu siz teknik ekibin eve gelmemesini isteyebilirsiniz bu opsiyon olabilir.