Kurulum da istenen belgeler

TurkNet 'i arayarak aboneliğimi baslattim ancak online islemlerde belge doldurup gondermem gerektigi yaziyor bende tekrar musteri hizmetlerini aradim ama baglanamadim telesekter otomatik surekli belgelerimi doldurup gondermem gerektiğini söylüyor kuruluma geldiklerinde zaten belge olacak onlarda diye biliyordum … ayrica modem icinde sonradan basvuru yaptim odemesini de yaptim modem kuruluma gelen ekipler tarafindan mi getirelecek bana … yoksa hala abonelik islemim baslatilmasi icin evraklarimmi bekleniyor

Ben geçen ay yaptım bende kimliğimi yükledikten sonra kurulum ekiplerimiz size imza için belgeleri getirecek dendi ve belgeleri elden imzaladım destek kaydı halı hazırda vardır zaten ordan yazabilirsin ıslak imza ile istediğini

Cok tesekkur ederim verdiğiniz bilgiler icin kac gün sürdü basvurudan itibaren kurulum

@KajmejiTR’e katılıyorum ve eklemek istiyorum:
Hayır, modemler ayrı teslim ediliyor, kapınıza kargo ile geliyor.

8 inde işlem başlattım 9 unda randevu aldım 10 unda geldiler. Şuan halı hazirda bir kablo varsa kurulum parası kesinlikle verme çünkü sadece modemi fişe takacaklar :slight_smile: ama eğer fiber ve ücretsiz kurulum ise sıkıntı yok. Ona vereceğin paraya kendin kablo çekebilirsin. Onlardan kablo istersen metresine 4.5 TL isterler.

O modemi almak yerine keşke farkli bir modem alsan. Çok gereksiz bir modem kendisi.

yok ya gayet güzel modem memnunum

1 Beğeni

Tabi sizin görüşünüz saygı duyarım. Ben yetersiz buluyorum

sadece Keenetic gibi ayar yapamıyorsun ama çok haşır neşir değilsen fazlasıyla yeten bir modem

1 Beğeni

Bende de Kinetix eksi dsl var memnun değilim

İlk kez kablolu internet kullanacagim ankastreden eve gelen bi kablo yok cihaz son teknoloji denildi oyuzden siparis ettim TurkNet Online İşlem Merkezi uzerinden daha onceden superbox kullaniyordum kazik fiyatlara 10 mbs hiz sinirli oyuzden modemin parasi cok koymaz bana 50 mbs alt yapi görünüyor inşallah biran once gelip kurarlar ama bu seferde modemin gelmesini beklicez galiba

bende TurkNet’in verdiği modem de var Keenetic ekstra dsl de var 2sinide kullanıyorum bir problemim yok sadece Keenetic mutfağımda çekmiyor o kadar

1 Beğeni

Benim altyapida 50 mbs hiz görünüyor ancak ben hala okadar gelecegine inanmiyorum 10 mbs kullandim yillardir bana 40 bile gelse yeter umarim dogrudur alt yapi okadar iyidir

vdsl hizmeti aldıysan gösterdiği hızı alabilirsin bende tt de 50 alıyordum TurkNet 'te 100 alıyorum

1 Beğeni

Vdsl dendi bana ama ankastre cok eski binanın internet hizinin o kutuyla bir ilgisi varmi

pek bilmiyorum bir şey söylersem yanlış olur

1 Beğeni

Umarim geldiklerinde onuda yenilerler

Ankastreden ust kattaki komsularin internetine de kablo var oyüzden pek mümkün degil sanirim internetim nekadar etkilenir ankastre yüzünden

Ayni durumu yasarsak bunu bi deneriz ozaman benim paket 50 mbs 25 e bile düşse sorun degil 10 dan assa dusmesin de yeter :sweat_smile: