Küçükçekmece Kemalpaşa Mah. Gigafiber ilgili

Bana da bu ilginç geliyor zaten, en güzel reklam yapılacak alanları bu oysa.
Düşünsenize bir mail geliyor; sevgili türknetli, yaklaşık 2 hafta içerisinde gigafibere kavuşacaksınız diye…
Ama tuhaf bir şekilde kimse ne, nasıl, nerede, ne için, ne zaman olacğını bilmiyor, sanki saha ekipleri sabah kalkıp yazı-tura atarak kafasına göre yapıyorlar bu işleri.
“Kanka boşver dünkü yeri, bugün bu sokağa veya şu mahalleye gidelim, oranın manzarası daha iyi” gibi muhabbetler dönüyor büyük ihtimalle

hocam senin 80 gün olmuş ben ne yapayım 113 gün oldu :smiley:

Derler hocam derler şubat yada mart gibi takılmış bizim mahalleye kutular bende şehir dışındaydım nisan ayının sonlarına doğru gördüm gigafiber kutusunu tabi o zamanlar hevesliyiz çılgınlar gibi gigafiber istiyoruz deli gibi alt yapı sorgulaması yapıyorum tabi sonuç hep hüsran bana dediler ki merak etmeyin mayıs sonu gigafiber hizmetiniz aktif olacak ,mayıs sonu geldi merak etmeyin haziran başı aktif olur dediler ,haziran başı geldi haziran sonu aktif olur dediler. Haziran sonu geldi temmuz sonunda kesin aktif olur dediler Temmuz sonu geldi geçti ama gigafiber gelmez oldu bende sorgulamayı ve sormayı bıraktım çünkü ne gelen var ne giden. Buradan yada başka yerden sorsan bir şey değişmiyor süreç biraz uzayabilir diyor arkadaş 4 ay doldu yahu daha ne kadar uzayacak süre. Bende en sonunda pes ettim kendi kendime dedim ki tamam yahu vermeyin gigafiber falan istemiyorum:rofl: :rofl:

Evet arkadaşlar gigafiber kutusu ve kablo çekimi 4. Ay oldu hala bir hareketlilik yok.

İşin aksi 4 aydır fiber optik kablosu sokağın ucunda bekliyor

Bu kablo 4 aydır aynı yerde şok marketin yanında nasılsa çalınmadıı halbuki affetmezler  

Metresi 10TL
2098M X 10TL =20.980TL

Unutup gitmiş olmasınlar🤣4 ay nedir yahu. Sinyal vermek için 4-5 ay beklettiklerini okuyoruz da, fiber makarasının 4 ay yatmaya terk edildiğini ilk kez görüyorum. Kutulamasına kadar yapılırdı bu sürede normalde.

Bence baştan salma iş yaptıkları için unutup gittiler, işçiliğini görseniz adamların gözünüz kanar, burada kime yaptırıyorlarsa bu işi başlarında durmalarını tavsiye ediyorum, tek kelimeyle ucube kablo görüntüleriyle dolu bazı sokaklar…

Selamlar @4EverShare, özel mesaj üzerindeki mesaja dönüş sağlarsanız sevinirim :raising_hand_man:

1 Beğeni

Bakınca internet faturamı gördüm :slight_smile: