Konya Gigafiber Çalışma

Konya Selçuklu Bosna Hersek Mahallesi bu yıl gigafiber çalışmaları arasındaydı. Ama ne çalışma var ne bi bilgi var. Bu gigafiber ne zaman gelecek? @alperenatici bilgin varmı?

Merhabalar, bölge planlarımız arasına eklendi. Ekipler iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak plan listesindeki bölgelerin dönüşümlerini tamamlıyor. Binanıza kutu eklendiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz :innocent:

Bosna Hersek Mahallesi’nde çalışmalar başladı mı?

KONYA Bosna Hersek Mahallesi için gigafiber çalışmaları başladı mı süre bilgisi varmı?

Merhabalar, bölge planlarımız arasında fakat çalışma ve aktivasyon süreciyle alakalı ortalama bir süre maalesef veremiyorum.

1 Beğeni

Türk Telekom santraline komşu bir arsada 34 abonelik bir projeye TurkNet Gpon hizmeti sağlayabilir mi?

Fiberin ana gövdesi projenin bitişiğindeki caddeden geçiyor.

@alperenatici

Konya Bosna Hersek Mah. Türk Telekom bizim binaya fiber sarı kablodan döşemeye başladı kutu konmadı halen

Ben Türk Telekom fiber kablo ekibinde şefim. Bosna Hersek Mahallesinde oturuyorum ve evlere birer kablo çekiyorum. Büyük ihtimalle senin evine de kabloyu biz çektik. Sokak bina numarası iletirsen kontrol edip dönüş sağlarım.

birşey sorabilirmiyim acaba tt fiber getirmek için ne yapamamız gerek yan binada var bizde yok

Işıklar Sok. No:30 Işık Sit.

Evet orayı ben çektim Bosna ulu camii civarında tatlı suyun dibindeki 10 katlı bina. Muhtemelen beni görmüşsündür. 15 güne aktif edeceğiz orayı.

1 Beğeni