Komşumuzun Gigafiber Kutusunu Kırması

Gelde küfür etme o kadar okumuşsun avukat olmuşsun cahil bir insan da değilsin hangi akla hizmet kırıyorsun kutuyu bu arada sana tavsiyem kesinlikle dava aç %100 kaybeder avukatlık masrafları binadaki etkilenen kişilere ödeyeceği tazminat TurkNet e ödeyeceği tazminat vs iyi bir ders olur hayvan herife

Şu an tek isteğim bir an önce internete kavuşmak. TurkNet benim düşündüğümden çok daha hızlı hareket ediyor. Umarım yarına hallolmuş olur. Paketleri bitirdik😅

3 Beğeni

Hocam buna ne gücüm ne enerjim var. Ama turknetin bunu hukuki yola taşıması gerektigini düşünüyorum. Bana tanıklık düşerse üzerime düşeni yaparim.

Binanın sahibi olarak bu işten sıyrılması mümkün hatta TurkNet’in kafasını şişirmesi bile mümkün avukat olması ona düşündüğünüzün aksine avantaj sağlayabilir…

1 Beğeni

Arkadaşlar yaklaşık bir saat önce internetimiz aktif oldu.

Başta TurkNet ekibi olmak üzere ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

4 Beğeni

Aynı sorununun bir daha yaşanmaması dileğiyle keyifli kullanımlar dilerim :hugs:

2 Beğeni

Teşekkür ederim hocam eksik olmayın :pray:

1 Beğeni

Adınıza sevindim doğrusu, umarım sorunsuz bir şekilde uzun yıllar hizmetinizi kullanırsınız :hugs:. Hayırlı olsun tekrardan.

1 Beğeni

Geçmiş olsun, keyifli kullanımlar diliyorum :innocent:

1 Beğeni

sorun u nasıl cozduler tekrar kutu gerıye takıldımı baska yerdenmı ınternetı verdıler…
bılgımız olsunda olurya bazımıza gelırse bu sekıl olay cozumune kısa yoldan bakalım.

1 Beğeni

Kabloları sokağın ortasındaki binaya kadar kazarak getirdiler. Daha sonra kutuyu oraya takıp hizmet vermeye devam ettiler.

Olağandışı bir süreç olduğu için TurkNet seferber oldu diyebilirim.

Yaptığım tek şey destek kaydı olusturup internetimin olmadığını bildirmem oldu.

1 Beğeni

Yine ayni kirilan yeremi koydular baglanti kabinini
TurkNet 'i tebrik etmek lazim kisa surede sizin sorunu cozum saglamis

1 Beğeni

Hayır farklı bir binaya konuldu. Gerçekten böyle bir sorunun bu kadar kısa sürede çözüleceğini ben de düşünmüyordum.

2 Beğeni

kutuyu sizin kapının onune koysalarmış tabi bilemem de size daha yakın olmus olur bi sorun cıkarsa diye ama her turlu calişyorsa perfect

2 Beğeni

cok kısa surede musterıyı madur etmemek budur

sorun varsa cozuluyor sonuc super

2 Beğeni

Dediğiniz gibi olsaydi biz apartman olarak kabul edecektik takmalarini ama yariya kadar kazım yapip sokagin ortasindan aşağı ve yukari dogru kablo çektiler. Konu 13 saat sonra kapanacak olarak gözüküyor. Cekebilirsem kutunun yeni yerinden fotograf ekliycem konuya.

1 Beğeni

Merhaba,
Görsel eklemek istiyorsanız konunun kapanma süresini erteliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar sokağı dolastim ama siyah kutuyu göremedim. Turk telekoma ait oldugunu düşündüğüm şöyle bir kutu ile karsilastim. Uzerindeki mavi kartlarin bazilarinda turk telekom yaziyordu. Anlayamadim yani ne olduğunu.

telekomun fiber dağıtım kutusu

1 Beğeni

28 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.