Kentsel Dönüşüm ve Alt yapı çalışması Olacak

Merhaba Umarım Bu yazdıklarımı yetkili birileri görür ve ileride bir etkisi Olur
Bulunduğum İlçede yakın zamanda 2 ayda Olabilir 2 yılda Büyük bir İnşaat Çalışması olması Planlanıyor ve aynı zamanda Doğal gaz alt yapı çalışması yapılacak sokaklar tamamen talan edilecek ve Belediye başkanı bu çalışmalar yapılana kadar yol yapım çalışması yapılmayacağını söyledi ve Benim fikir ve görüşlerime göre bu kadar alt yapı çalışması başlayacağı zamanda İnternet alt yapısında değişikliğe gidilmesi ve belediye ile anlaşma sağlanarak ilçe içinde yapılacak olan alt çalışmaları esnasında internet alt yapısının da yenilenerek geleceğe daha iyi daha kolay adımlar ile ilerlenmesi hakkında Fikirlerimi sunmak istiyorum Bulunduğum ilçe Merkez Nüfusu Kış aylarında 30.000 iken yaz geldiği zaman Bu sayı 150.000-200.000 Civarlarına kadar çıkmakta Antalya / Korkuteli

1 Beğeni

Altyapı taleplerinizi bağlı bulunduğunuz ilçenin telekom müdürlüğüne iletebilirsiniz.

Mümkünse Direk TurkNet Kendi alt yapısını döşemesi İstediğim için Buraya yazma gereksinimi Duydum. Bilgilendirmeniz için Teşekkür Ederim.

2 Beğeni

Yapa ile ilgili çalışmalar devam etmektedir süre bilgisi yoktur.

1 Beğeni