Keenetic, Tplink VR300 ve Asus Ac-750 arasında kalınca

ben tenda v1200 kullanıyorum gayet memnunum 355tl gibi bir fiyatı var bir inceleyin derim. Tek problemi biraz ısınıyor makina ama normal bir kullanıcı iseniz problem yaratmaz. Ama sürekli torrentten indirme yapıp online oyun oynuyorsanız sıkıntı çıkarabilir. Tenda v1200 hakkında diğer arkadaşların da yorumlarını duymak isterim.

ben indirim kodunu alabilir miyim yazlığa alıcam da bir de bunu deneyeyim

Yorumları okudum, yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. TurkNet ayrıcalık, forumu bile ayrıcalıklı.
Herkese iyi günler.

3 Beğeni

Murat bey bende omni dsl kullanıyorum gayet memnunum. Yalnız ince ayar derken kasdettiğiniz nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

Burdan bana ulaşın.

Bununla ilgili bir yazı hazırlayıp forumda paylaşacağım.

1 Beğeni

Asus ac550 buldum bir tane kelepir. fiyatı 350 TL. Keenetic omni ise 250 TL.

Sizce ikisi arasında fiyat farkını da katınca ne seçmeliyim?

Asus ac550, ac750’den iyi midir?

AC550 5Ghz vesaire desteğiyle oldukça iyi görünyor ancak ROM, RAM ve CPU bilgisine ulaşamadığım için performansı hakkında yorum yapamayacağım. Keenetic yazılım bakımından muhtemelen Asus’tan daha zengin ve kullanışlıdır diye düşünüyorum. Eğer Keenetic cihaz alacaksanız da elinizdeki modemi köprü moduna alarak Extra (DSL değil) Router ile birlikte daha verimli kullanabilirsiniz Ancak karar sizin.

2 Beğeni

Reis Keenetic omni dsl ile ilgili ince ayar bilgileri paylaşacaktın? Unuttun bizi :wink:

Kişisel işlerim var 4/5 gündür foruma vakit ayıramadım. Maalesef

1 Beğeni

İndirim kodu rica edebilirim Tp-link w9970 yazılımsal olarak çok kötü.

Kod süresi doldu. Kampanya 31 ocağa kadar geçerliydi.

Merhaba,
Keenetic extra dsl için indirim kodu alabilirmiyim.

Süre dolmuş.Geç farkettim kusura bakmayın

Bu listeye +1 verebilirim ve fiyat performans dikkate alındığında fark biraz daha açılıyor gibi

Ocak ayında yapılmış bir kampanya idi, maalesef şıan geçerli değil.