Keenetic marka modem alınır mı? Hangi model iyi?

Herkese merhaba, yeni bir modem alacağım. Keneetic markasına bakıyorum. Vdsl 60 mbps hız alıyorum. Sadece DSL modemlerini mi alabilirim. Diğerleri uymaz mı?

Evet size modem lazım diğerleri router. Extra dsl veya hero dsl bakabilirsiniz bütçenize göre

2 Beğeni

Hero DSL almayı düşünüyorum. Belki ileride yüksek hızlar gelir diye almışken biraz iyisi olsun. Gerçi fiber geldi ttnetin ama aktif değil

Hero dsl de wan portu da var gigabit o halde hero dsl öneririm memnun kalacağınıza eminim :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim desteğinize :pray:

1 Beğeni

İşlemci frekansı 0.9 gözüküyor. Bu 9 wifi kanalı olduğunu mu gösterir

Hayır tabiki o işlemcinin çalıştığı frekansı gösterir

1 Beğeni

Keenetic hero dsl alınır ürün gayet güzel özelliklerine göre. İlerde fiber altyapı gelirse gayet kullanışlı ve ileriye dönük olur.

2 Beğeni

Teşekkürler ederim :pray: @Oguzhan , aynı yerde sırayla telefonumdan ve laptop dan hız testi yapıyorum laptop normal hızımı gösteriyor fakt telefon (iphone 12) 1 mbps falan. Nedeni ne olabilir

Telefonunuzun Wİ-Fİ ayarlarında bir sorun olabilir mi?

2 Beğeni

Telefonun Wi-fi ayarlarıyla hiç oynamadım. Daha çnce 4 sene ttnet kullandım böyle bir şey yaşamadım. Bir yandan da acaba 60 mbps hız olunca modem biraz eski kaldı da kaldıramıyor mu diye düşünüyprum. Gerçi hero dsl aldım. Yarın gelince onunla bir denemem lazım

O zaman yarını bekleyelim. Belki de dediğiniz gibi modem kaynaklı bir sorun vardır. Yarın gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz sevinirim.

2 Beğeni

TurkNet forumunda keenetic alınır mı sorusuna cevap almayı beklemek yerine siparişi geçip modemi bekleyin :slight_smile:

1 Beğeni

tabii ki :slight_smile: (20 karakter)

1 Beğeni

Bu arada size Asus 68u kullanan bir arkadaşımı yönlendirmiştim asus modemde ipv6 kullanamıyordu çözebildiniz mi bildiğim kadarıyla Asus markasının üst düzey modemlerinden biri baya özellikleri var :slight_smile:

1 Beğeni

Konu başlığı böyle değildi. Moderatör böyle yaptı :joy:

1 Beğeni

cıks olmadı çok uğraştık :pleading_face::pleading_face: halbuki modem çok iyiydi :joy:

evet baya iyi bir modem ac2900 olması gerek. yazık olmuş yurtdışı yazılımlara baktınız mı acaba merak ettim

elimde olmayıp kullanmadığım cihazlarla alakalı çok araştırma yapmıyorum mertcan ama en güncel yazılımı kurup gerekli ayarlar yapıldığı halde olmuyorsa çok şey etmemek lazım :slight_smile:

Yardımların için arkadaşım adına ve benim adıma teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni