Keenetic extra dsll

Bu modemi kullanan varsa önerir mi acaba? Wifi çekim gücü nasıl? Isınma sorunu felan var mı? Vb

Okuduğum kadarıyla ipv6 da iyi çalışıyor sorunsuz diye biliyorum. Sizde IPv6 var mı kullanıyor musunuz?

Zxyel turknetin önerdiği model gayet iyi bilgin olsun

3 Beğeni

Ben kullandım çekimi ne çok iyi ne çok kötü. Kıyaslayacak olursam şuan kullandığım TT’nin verdiği Archer c5v bir tık daha iyi çekiyor özellikle 5ghz bandında.
Isınma sorunu hiç olmadı bende.
VDSL kullanıyorsan SNR ayarı yapabiliyorsun en büyük artılarından biri.
İpv6 sorunsuz zahmetsiz kullanılıyor.
Yazılımına diyecek laf yok, çok iyi, sürekli güncelleme alıyor.
Extra DSL’de gigabit port yok o yüzden satmıştım fiber gelince. İkinci el ucuza bulursan tabi düşünülebilir.
Ama bütçen varsa, ileriye dönük olarak düşünüp bir üst modeli olan Hero DSL modeline bir bak derim Gigabit portu var.

1 Beğeni

Bizzat kendim kullanıyorum. Modemden çok memnunum. Mobil uygulaması sayesinde tüm verilere ulaşabiliyorum. Tek eksisi gigabit portu yok belki ileriye dönük modem değişimi yapman gerekebilir. Yanlış hatırlamıyorsam 2027’ye kadar günceleme desteği mevcut. Keenetic sitesinde tam olarak doğru bilgiye ulaşabilirsin. Çekim gücü olarak eve ve modem konumlandırmasına göre değişir bu konuda yorum yapamam. Kendi evime göre söyleyecek olursam modemin bulunduğu yerden evin diğer ucunda pek kaliteli çekmiyor. Bulut özelliği var nerede olursan ol modem arayüzüne erişebiliyorsun. Usb portuna bağladığın depolama cihazı olursa aynı şekilde uzaktan erişim yapabilirsin. Bu özellikler çoğu modemde olabilir belki bilgim yok fakat modem alacaksan bu modemi tavsiye ederim. Daha detaylı özelliklerini sitesinden öğrenebilirsin. Keenetic Extra DSL (KN-2111)

1 Beğeni

İlla ki keenetic alacaksan hero olmalı diye düşünüyorum

1 Beğeni