Keenetic Extra-DSL

Merhaba Keenetic Extra DSL modem aldım normal kuruluları yaptım ama TurkNet için şu ayarları yaparsan daha stabil olur dediğiniz ayarlar var mı? Bir de my.keenetic.net üzerinden modeme bağlandığımda keenetic.io ile biten bir adrese yönlendiriyor bunu düzeltebiliyor muyuz?

Hat değerlerin ne?
Keenetic.io adresine yönlendirilmesi düzeltilmesi gereken bir sorun değil

1 Beğeni

image
Sorun olduğunu düşündüğüm için düzeltebiliyor muyuz demedim bu adresi kendimiz değiştirebiliyor muyuz onun için sordum.

@Murat042 yardımcı olur musun müsait olduğunda?

Evet değiştirebiliyorsunuz.
image

Domain adı eklemeniz gerekiyor. Bende my.keenetic.net e girince oluşturduğum domain adresine yönlendiriyor.
Denemelerime göre normal bir şekilde kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Birçok özelliği test ettim fakat bir artısını görmedim.

Bende keendns kullanıyorum Artısı her seferinde değişen keenetic.io uzantılı sayfa yerine sizin belirlediğiniz isimle açılıyor her zaman Ayrıca evden uzakta da olsam modeme bağlanabiliyorum Yeter ki modemim internete bağlı olsun

Bu arada senin hat zayıflaman daha çok olmasına rağmen benden çok daha fazla hız alabiliyorsun Varsayılan snr’yi 4’e çektiğinde atanabilir hız kaç çıkıyor?

Kablodan olabilir SNR’yi 4 yaptığımda atanabilir hız 110Mbps oluyor.

Anladım teşekkürler…