Keenetic Extra DSL indirimi

https://www.hepsiburada.com/keenetic-extra-dsl-ac1200-4x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NL?magaza=bytekbilgisayar&url_src=and-product-detail

Ne fark var bilmiyorum yeni çıktı.

1 Beğeni

Keenetic wifi 6 modemleri çıktı. Büyük ihtimalle diğer ülkelerdeki stok fazlasını burada bitirmek için yapmışlardır. Bu cihazlara ulaşmaları bizim gibi zor değil. Ax cihazları çatır çatır satarlar bunlara kimse bakmaz.

2 Beğeni

Vay arkadaş bugünleri de görecekmiydik Göksel keenetic indirimi paylaşıyor biri söylese inanmam

2 Beğeni

Extra Dsl ile Carrier Dsl aynı cihaz. Carrier 100 TL daha ucuz pahalısını tavsiye etmişsiniz :slight_smile:

Hangisi ucuz ise onu alabilirsiniz. Takip ettiğim ürün Extra idi acaba fiyatı hiç düşecek mi diye bekliyordum düşmüş hem de ne düşmüş. :face_with_hand_over_mouth::man_shrugging: Paylaştığım zaman içinde 890 TL fiyatta idi bunu da belirtmek isterim. :hugs:

Vatandaş gerçek fiyatından alabilsin diye paylaştım fakat kısa süreli bir indirim olmuş :frowning:

1 Beğeni

Keenetic markasının VDSL’de kullanılabilir en iyi modemi hangisi?
Hero Dsl’mi Extra Dsl’mi?

3200TL Hmmm :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Ben dsl için o bahsettiğim 2 model olduğunu sanıyordum :thinking:
Yanılmışım :smiley:

O ikisi arasından hero daha iyi değil mi :smiley:

Hero baş ucumda duruyor. :slight_smile: TP link 12 gündür crc yemediği için çıkarmadım ne zaman crc patlarsa o zaman yer değişirim. Crc : 7000 lerde nasıl olduysa düşükde kalıyor.

TN geçince bile o cihazı kullandım ama kullandırmıyordu habire kayıtları eski haline getiriyordu.

SO ürünü olduğu için sorun orda başlıyor. :slight_smile:

Hem kral diyor hem satıyor :smiley:

Şu iki antenli olan modelmi ac 51