Kararsız ve ne yapacagımı bılemıyorum

Benım babamın uzerıne bır abonlık baslatılıckatı sonrasında bız belgelerı tarih atmadıgımzıdan dolayı zamanında ulasmamıs sayılarak abonelık ıptal edıldı fakat modem ıadesı yapamıyoruz 14 gun gectıgı ıcın bende bır abonelık actım kendı uzerıme fakat modem babamın uzerıne ve modemın ucretını odememıstık nerden ve kımın adına odememız gerek benım abonelıgıme gecıremıyor muyuz

1 Beğeni

14 gün içinde modemi geri yollaman gerekiyor. ücret geri veriliyor. Sonra kendin modem isteye bilirsin.

Merhabalar, müşteri numaranızı bana iletirseniz sizi bu konuda aratır bilgi verdiririm. Sizden özel mesaj bekliyorum.

1 Beğeni

14 gun gecmıs oldugundan ıade edemıyorum

burdan yazmalı mıyım sıze nasıl ozelden mesaj atılır bılmıyorum

1 Beğeni

o zaman senin kinden modem almana gerek yok. @EFG halleder. özeline mesaj yazabilirsin. abone no filan

resim
İsim veya ikona tıkladıktan sonra

Mesaj butonuna basıp gönderebilirsiniz.

2 Beğeni

Ben baranin drdigi gibide denedim ama ben de moederotorluk olmadigindan arkadas olmadığımızdan dolayi bana mesaj at secenegi gelmiyor

1 Beğeni

Profilinizden abone numaranıza ulaştım @EFG ’ e iletiyorum ve sizin için özel mesajı oluşturuyorum gerekli takibi ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz, iyi günler dilerim.

1 Beğeni

Size guvenmek istiyorum umarim yardimici
olursunuz

1 Beğeni

Tabi ki elimden geldiğince yardımcı olacağım emin olabilirsiniz.

2 Beğeni

Anladığım kadarıyla modemi alıp ücretini ödemeden aboneliğiniz iptal olmuş. E devlet üzerinden TurkNet borç alacak sorgulama kısmına bakın o kısımda görünebilir.

*

https://turk.net/p/IUS72HD99ORX