Kararsız hat değerleri

bebeenin şarkısını armağan ediyorum size…

Burada ki örnek daha iyi değil mi? Caddenin kalabalık olması sizin sesinizin az veya çok olması gibi SNR Margin Ve Hat Zayıflaması Değerinin İnternet Hızına Etkisi Nedir? - Technopat

Aklımda olanları yazdım ben araştırıp bakmadım

:person_facepalming::man_shrugging: peki. (20 karakter)

Arkadaşlar bir bir değilki 1000 atıyor santral dolabında neredeyse binlerce port bulunuyor fakat kullanıcılara karşı etki etmemesi lazım yüksek kapasiteli türk telekom 100 kullanan ndn böyle sorunla karşılaşan yok max veri oranı düştüğü vakit downloanddada düşme yaşanıyor

102395 indirme 8191 yükleme hızı ulaşmış modeme. 57mbps upload kapasitesi 20mbps e de düşse bu size olumsuz bir etki olarak geri dönmez :man_shrugging:

Waede 8 mps up alıyorum bu fiber değilsandığın gibi ama kilit kalkık olduğu halde indirme hızını az alıyorum yarın atarım herşey telekomun elinde bu sorun kutudan kaynaklanıyor

1 Beğeni

Sonuç olarak internet düzelmiyecek değil sadece uğraşmak istemiyorlar yardım için sağol

1 Beğeni

@hgonul, arkadaşlarım dün bu konu ile ilgili detaylı olarak incelemelerini yaptıktan sonra sizinle iletişime geçip sözlü olarak bilgi vermişler. Eğer aynı durum yaşanırsa size destek kaydınızın içerisinde söylenen gibi işlem adımları takip ederek bizden destek talebinde bulanabilirsiniz.

1 Beğeni