Karadeniz gigafiber hakkında

Acaba karadeniz bölgesinde şuan hangi ilde gigafiber var veya hangi ilde planlama var ?

1 Beğeni

Hiç yok galiba kesin yanıt bugün gelir sana da

Merhaba @CandBooM, genel anlamda bu şekilde GigaFiber altyapımız için sorulan sorulara net bir cevap veremiyoruz :frowning: Öğrenmek istediğiniz bölgeyi il,ilçe,mahalle ve sokak bilgisi şeklinde yazmanızı rica ederim.

Sadece ili versem ilçede olmadığını biliyorum da :slight_smile:

Olur olur :slight_smile: Bekliyorum.

Zonguldak ili var mı acaba

Ne yazık ki Zonguldak planlı iş listemiz arasında yer almıyor :frowning:

Peki iş listesine alınma şansı var mı acaba ?

Peki Çanakkale ve ilçelerinde hangisi var hocam?

Arkadaşlarıma talebinizi iletirim tabii. Ancak ne zaman listeye dahil edilir bu konuda size net bir şey söyleyemiyorum.

2 Beğeni

Çanakkale’nin bazı bölgeler planlı iş listemiz arasında yer alıyor. İlçe verebilir misiniz?

Teşekkür ederim bir anca yayılması dileğiyle

1 Beğeni

Umarım en kısa süre içerisinde tüm bölgelere ulaşmış ve bu teknolojiyi getirmiş oluruz :pray: Ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Bayramiç ilçesi Enes hocam

Bayramiç planlı iş listemiz arasında yer almıyor.

1 Beğeni

bu cevap üzdü biraz :confused:

Samsun ili Atakum ilçesi sanırım planlar içerisinde. Bilgi doğru mu Enes Bey? @EFG

Merhaba @hahamyan, evet planlı iş listemiz arasında bulunduğunuz bölge var ancak net bir süre bilgisi veremiyoruz :frowning: Beklemede kalın lütfen :rocket:

1 Beğeni

Trabzon akcaabat varmi planlarinizda burda tanıdığım 100 e yakin turknetli var @EFG

1 Beğeni

yaylacık mahallesini talep ettirdim bilgine ama trabzon genel olarak planlar arasında değil