Kağıthane Bölgesi Gigafiber yayılım takibi (Sultan Selim Mah. özellikle)

Merhaba dostlar bu sene sonuna kadar oturduğum Sultan Selim Mahallesi’ne tüm sokaklar dahil gigafiber gelecekmiş donanım haberde ki yetkilinin beyanı bu şekilde. Mahallenin giriş bölümünde ortalarında bazı sokaklarda bazı sokaklarda altyapı zaten mevcut ama bu sene içinde herhangi bir kablolama çalışmasına denk gelmedim. Forumdan bir arkadaş binasına 1 sene önce kutu konduğunu ama aktif olmadığı için kullanamadığını belirtmişti bana… Kağıthane bölgesinde oturanlar nerelerde gigafiber çalışması varsa buradan paylaşabilir mi? bu ilçede oturanlar olarak haberdar oluruz.

Bende Sultan selimin oradayım Tempo otelin orada gelecek denildi beklemedeyiz.

1 Beğeni

bende tempo otelin oradayım herhangi bir çalışma yok

Oh ne güzel ne güzel güneşlideki projeyi iptal etsinler başka yerlere akın akın kursunlar

nereye kurmuşlar? (en az 20 karakter)

bende kağıthane bölgesindeyim 2 senedir aynı terane inanmayın 2 senedir banada aynı hikayeyi okuyorlar

herkes şikayetçi bu durumdan bi yetkili açıklama yapsın

Açıklama yapacak yetkili yok ki en yetkiliyim diyeninde yaptığı açıklama en kısa zamanda yapılacak oluyor ben 2 senedir en kısa zamanda lafını duyuyorum mesela artık benim nezdimde pek inandırıcılığı kalmadı

bana da yetiştiremeyecekler gibi geliyor

En kısa zamanda yaparlar :slight_smile: herkese aynı cevabı veriyorlar en kısa zaman ne kadar ucu açık kahve falında bile 3 vakte kadar diyor daha yakın bir kavram

Bu sabah işe giderken sanayi merkez camii önünde Türknet kablo çekiyordu tempo otelin olduğu caddeye aşağıya çekeceklermiş ana omurgayı

Herkese merhaba, geçen hafta gigafiber altyapısı için kağıthane belediyesine şikayet maili atmıştım(sultanselim mah) biraz önce belediyeden aradılar baya bi konuştuk. Özetleyecek olursam; türknetle aralarında havai fiber yüzünden sıkıntı varmış izin vermiyolarmış havai fiber e ceza da kesildi bu yüzden dedi telefondaki şahıs. Şuan herhangi bi ruhsat başvurusu da gözükmüyor dedi türknet tarafından. Yani anlayacağınız bizim gigafiber hayal oldu

Şimdi bunu söylediniz diye malum şahıs gelir size yalancı der yalan konuşuyorsunuz der türknet öyle bir şey yapmaz der :blush:

diyemez çünkü birinci ağızdan duydum belediyenin ne gibi bi çıkarı olabilir ki bu işte :smiley:

Bende bu belediye başkanı gençtir böyle şeylerin önünü açar diye düşünerek oy vermiştim bide geçmişi IT sektöründen gelme bir daha oy alamaz benden. Bende gültepe deyim ortabayır mahallesi üst sokağımda gigafiber var benim oturduğum sokakta yok işin ilginci türknete sorunca en kısa zamanda yapacağız diyor belediye izin vermiyor demiyor.

Neyse malum şahıs gelmeden ben gideyim :blush:

zannetmiyorum bu işlerle uğraşan bi tipi yok ihaleci gibi duruyor :slight_smile: biliyorum biliyorum hatta sizin ora pilot bölgeydi yanlış hatırlamıyorsam :slight_smile: gelen gelsin biz burdayız :slight_smile:

Bence başkana direk mail atalım

valla ben türknetten yöneticilerle de iletişime geçtim hep muallakta kaldı güya teknik ekip arayacaktı 1 ayı geçti :slight_smile:

En kısa zamanda demediler mi ?

yok mailinizi ilettim sizinle iletişime geçecekler dendi direk :smiley: