Kablosuz ağ hatalar ve atıldı sorunu

Arkadaşlar merhaba internet lan ve kablosuz ağ istatisliklerine bir göz gezdireyim dedim internet ve lan istatisliklerinde hata ve atıldı sorunu yok fakat kablosuz ağda çok sayıda hata ve atıldı oluyor bu ne anlama geliyor modem hg658v2 b21 yazılımı kurulu

Kablosuz ağınıza bağlanan cihazlara modemden gönderilen veri kayıplara uğraşmış bir şekilde ve iletilemeyen veri hata olarak düşmüş ve tekrar tekrar denen aktarım başarısız olunca da atıldı hatası düşmüş olabilir

bu veri 30 dklık elektrikler gitti geldi normalde 10 gün dahi olda diğerlerinde hata olmazken kablosuz ağda çok yüksek miktarlara ulaşıyor wifinin hızında pinginde bir sorun yok fakat burası kafamı kurcaladı acaba normal mi

Kanal değişikliği yapıp bir gözlemleyin belki komşuların kanalı ile karışıyor olabilir

en uygun kanal 11 öneriliyor analiz yaptığımda 8 ila 11 boş gözüküyor diğerleri çok dolu 11 e aldım ben de bir deneyim

Root ile girip kanal 13’te dener misiniz?

K.adı:root
Şifre:SoL_RooT_2014 olması lazım.

Root erişimini biliyorum kanal 13 te tablet ve casper bilgisayar ağdan kopma sorunu yaşıyor o kanalda duramıyorum

Kablosuz ağ ayarları içinde b/g koruması varsa onu aktif edip 13 ü deneyin

1 Beğeni

akşama deniyorum hocam sağolun

1 Beğeni