Kablo ethernet

Bende bu kablo var gigafiber gigabit 1000 desteklermi

1 Beğeni

Destekler cat6 olmasi yeterli hatta cat5e de destekliyor gigabit baglantiyi

Ohhh az daha 130 liraya kablo aliyordum
Gerçi benim alidiğm kablo soru sordum desteklemez dedi 1000 mbps ama cat 6 destekliyor bilemedim Perşembe gunu kurulsun fiber bakacam

1 Beğeni

Cat 5e ve yukarisi 1000 mbit i destekler nerde desteklemez dediler kablo uzunlugu uzadikca kayip olabilir o noktada daha kaliteli kablo tercih edilebilir kayip azalmasi icin ama 10 m mesafede sorun olmaz

1 Beğeni

Adama sordum desteklermi diye Hepsiburada soru yerinde yok dedi vay hayin vay :joy:

Aldığım kablo 4+5 aylık

Tırnakları kırılıyor jacklarin genelde birde daha ince oluyor . Ama gigabiti destekler her halukarda ama uzun omurlu olmayabilir aynen

Mesafe 30 m uzeri olsa daha kaliteli alin derim performans acisindan kayip olmamasi adina ama oda her halukarda gigabit olarak baglanir ama hizi tam vermeyebilir

Çok performans kaybi olursa ozaman 15 metre flat u green alirim flat

Algilamada basima gelmedi ama mantikli dediginiz bende genelde hep tirnaklar kirildi. Ben genelde cat6a - cat 7 ugreen slim veya flat kablolari kullaniyorum networkumde. Hem ince hemde gercekten kaliteliler

Ben kullaniyorum hatta cat 6a ve 7 sini alin butceniz uygunsa ugreen kullaniyirum ve memnunum

Tamamdır eyw butcem 15 metrelik ugreen flat alicam ama acmicam iade ederim belki eski kablom iş gorur :grin:

1 Beğeni

Al bir pense ugrenn jack al cak jack kablo kisa kalirsa ugreen in ara aparatlari var kayipsiz kabloyu ek yapabiliyor bendede siva alti kablolarin bazilar kısa kaldı ben o sekilde yaptim

Yeni nesiller var jacklarida farkli kablo fazlaligi jackın ucundan cikiyor pense cakarken ucu kesiyor onlar cok kullanisli

şu kablodan almıştım ben iki kere, hem uygun hem de gigabit destekliyor.
https://www.amazon.com.tr/dp/B08D6SGTXM?ref=ppx_pop_mob_ap_share

şunu bugun aldım epey kaliteli gozukyor

bu da iyidir de benim gösterdiğimin iki katı parada.

evet seninki daha uzun metre ve ucuz ama ugreen kalite hep ovduler aldım :grinning:

Buyrun sorularınızın yanıtı
image

1 Beğeni

Eyw ama benim bundan öğrendiğm cat 6 kablo olsa bile 1giga destekliyor ama kalitesiz ise dusuşler yasiyabiliniyor benim yarın kurulcak bakalım

1 Beğeni