İzmir Valorant Pingi

İzmir Konak ilçesindeki evimde 1000mbps gigafiber paketini kullanıyorum valorantta ping değerim 14-16 arası değişiyor sizce normal mi yoksa daha mı az olması gerekir ?

20’nin altı gayet güzel değil mi ?
Bizim evde 27 ve 39 arası alıyorum. vdsl 50mbps

Evet normal gibi bursada iken 6 7 aliyordum simdi izmirdeyim bende 14 aliyorum TurkNet metro internet

Merhaba @delidumrul10, eğer sorun olduğunu düşünüyorsanız bize kayıt oluşturarak destek isteyebilirsiniz.

2 Beğeni

Benim ip de İzmir Uşaktayım İstanbul 13-14 ms alırken son zamanlarda 17 alıyorum fiber internetle. İzmir pingi sabit 5. İstanbul rotasında bir şey var bence zaten hoplar çoğalmış. Birde cdn’lere bağlanmıyor sosyal medyada 2 katından fazla pingler.

Valorantta izmir İstanbul 5 ping almaniz zor benik 13 14 sabit

Genel anlamda yaşanılan bir ping sorunumuz yok. Eğer ciddi anlamda sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız sizden bir ricam olacak.

Sorun yaşadığınız ve ping yükselmeleri gördüğünüz zaman bir tracert testi yapıp ekran görüntüsü alın. Bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranız ile birlikte bana iletin. Ben sizin için elimden geleni yapayım.

1 Beğeni

Bursadan nasıl 7 ms alıyordunuz hocam benim 13 14 aşağısı olmuyor

Mustafakemalpaşada sabit 6 7 ping aliyordum superonline kullanıyordum simdi izmirde 13 ms sabit

1 Beğeni