İzmir buca Adatepe Gigafiber

İzmir buca Adatepe 62 sokak no:3 TurkNet gigafiber geldi ne zaman aktif olur hizladirirsaniz seviniriz

Merhabalar Tamer Bey, ekipler en kısa sürede aktivasyonu tamamlar. Ortalama süre veremiyorum. Size şimdiden keyifli bir GigaFiber deneyimi diliyorum :innocent:

Merhaba Sabırsızlıkla bekliyoruz. Süreci hızlandırırsanız sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin

1 Beğeni

Gereken hassasiyetin gösterileceğinden emin olabilirsiniz Tamer Bey, sağlıklı günler :innocent:

2 sokaktayım 2 ay önce başvurdum kutu geldikten 3-4 hafta sonraay denk geldi sinyal yok dediler netten hız takip et 1000 gördüğünde başvur dediler her gün takip ettim 1000i görür görmez başvurdum saah ekibi yetersiz sıradasiniz dediler toplam süreç 2 aydan fazla oldu ben hala siradayim inşaallah bu sira bana gelir

Bende basvurcam simdi Buca 62 sokaktayım bakalım nolcak biz tanısıozmu acaba

1 Beğeni

Tabi bir de şimdi bu kısım var… 1000 mbit gördükten sonra eve bağlantı yapılması. Yoğun olarak buca da çalıştıkları için bu bölge de bağlantı aboneliği de yoğun olması normal… demek ki bu seneyi gözden çıkaracağız.

1 Beğeni

Ben simdi basvurdum.Bakalım gorücez nolcak sen ne zaman basvurdun

Uçuşa hazır olun :rocket:

Tesekkürler Sinyal gelmiyor falan cıkmaz isallah Online islemlerde 1000 megabit gozüküyor ama hayırlısı Kac gün sürüyor baglantı süresi

İzmire kadar geldiyseniz herhalde sıra Didim’e gelir diye düşünüyorum?

Adresim: Efeler mah. 1380. Sokak Ömer apt. No: 15

İzmir ile Didim pekte uzak değil. Buraya sıra ne zaman gelir?
Adsız

Mahallemde en son aktif olan yerle 300-500 mt mesafe kaldı. Onlar aktif olmasından sonra 1 aydır bekliyorum. Haritadaki km ye bakarsak. Biraz bekleyeceksiniz

Yani hertürlü kardayım kısaca. GigaFiber ile.

Süreci sürekli güncellerseniz sevinirim. Ben halihazırda TurkNet abonesiyim gigafiber geldi ve geçiş için başvuru yaptım. 5 gün falan oldu dönüş olmadı ve yoğunluktan dolayı randevu da vermediler beklemedeyiz. Yeni bir abonenin süreci nasıl işliyor merek ediyorum. Sizi de bekletecekler mi yoksa biz zaten cepteyiz diye bize has bir uygulamamı görmek istiyorum.

Ama verdikleri hız 1000 Mbps simetrik. Paket tanımlama farkı var ve fiyat ucuz. Birde XGS-PON veya 25G-PON kart takarlar belki beni dinleyip.

:smiley: daha birkaç sokak ötemden bana gigafiber gelememiş.

150 km ye uzak değil diyor :smiley: gelir gelir :slight_smile:

2 Beğeni

izmirin karşıyaka gibi kalabalık yerine gelmedi ben oraya hemen geleceğini sanmıyorum

Ben daha kötüsünü yaşıyorum. Aradaki apartmanlardan bir kaçı sorun çıkardığı için kablo bana çekilemiyor :slight_smile:

Bakıcaz bakalım kac gün sürcek benim zaten 2 ayım var daha telekomdan ben cayma bedeli bile istemedim turknetten kendim odicem.Gecis yapmadım baglansın bakalım haber veririm süreci

1 Beğeni