İnternet paketi satmak isteyen bilinmeyen telefon numaraları

Seç beğen al numaralara bak ya hepsini tek tek arasam mı ki😁

1 Beğeni

Bu numaraların hepsini bir dosya halinde tutuyor ve hukuk birimimizle paylaşıyoruz. Gerekli arka plan incelemeleri yapıp süreçlerin takibinde oluyoruz. Bilinçli davranışınız için hepinize teşekkür ederiz. Umarım kısa süre içerisinde bu aramalar son bulur :pray: Siz itibar etmemeye devam edin. İyi ki varsınız.

11 Beğeni

Bugünde bir tane daha vaka

@EFG 0921 olan herkesi aramaya başlamış diğerini daha yeni gördüm

2 Beğeni

08509010427. Tahhütünüz bitti diye babamı aradılar.

otomatik mesaj

2 Beğeni

Bugün 2 no aradı ısrarla, açmadım

0850 901 0948 Sizinkine benzer no, sonu farklı sadece

Diğeri de

0850 520 2519

İki numarayı da Google dan araştırdığım da milleti tahhutunuz bitti diye aradığını gördüm…

1 Beğeni

+908505333651
bu liste uzadıkça uzuyor

2 Beğeni

08504840638
08505202613
02125158552
Dün arayan 3 numara.

Hergün bakıyorum en az 2 arama gelmiş.

2 Beğeni

08509010685 kardeşimi bu numara arayarak turknetten aradıklarını artık taahütli pakete geçmezseniz tarifeniz 200 den fazla olacak denmiş. Böyle birşey yok di mi dolandırıcı olduğunu düşünüyorum

2 Beğeni

merhaba kesinlikle öyle bir uygulama yok kesinlikle kabul etmeyin.

2 Beğeni

Listeye ekliyorum . :slight_smile: burdaki numaralar hepsi yapıyor. lütfen inanmayınız.

1 Beğeni

Yeni arayan numara. Engelleyin

02129200192

neden sadece TurkNet aboneleri arıyolar??

1 Beğeni

Merahaba

Vodafon arayan kişileride görüyorum efendim

bana denk gelmedi… ayrıca dsmart ve digitürk e herhangi bi yaptırım gelmemesi de şaşırtıcı… kimse üstüne düşmüyor demek ki…

Üstüne takibide düşülüyor, detayların paylaşılmıyor olması bu durumun takip edilmiyor veya ilgilenilmediği anlamına gelmemektedir. Belli prosedürler çerçevesinde çözümü için arka planda yoğun bir şekilde çalışılıyor.

3 Beğeni

Ne bilim sütekli takip ediyorum digitürke veya dsmart a bi yaptırım uygulandığını duymadım yapılmadı ki hala devam ediyolar günde 10 defa farklı no’dan arıyolar engellemekten bkktım valla

Beni de bu numaradan aradılar şimdi. Engellemeyi unutmuşuz :smiley:

2 Beğeni

0216 203 05 97 Bu numarada yenilerden adam discoda sanki müzik sesinden kendini duymuyor bi susarmısın diyor bide :rofl::joy:

Maalesef, ben Androidciyim. iOS tarafı ile ilgili bilgim yok…

1 Beğeni

Btk cimer heryoldan şikayet edin

1 Beğeni