İstanbul da net kesintisi

Bu aralar İstanbul genelinde çok fazla okumaya başladım şu an benim bulunduğum çekmeköyde de gitti niye bu aralar bu kadar kesinti yaşıyoruz

Çünkü Türktelekom yine birşeyler karıştırıyor anlamış değilim benim de internetim gitti hala kendine gelmedi bir bakım ne için yapılır ? daha iyi hizmet sağlayabilmek için. Ama malum kurum hiç bir zaman iyi internet vermediği gibi binlerce vatandaşımızı sadece madur etti. Şu teknoloji çağına yakışıyor mu ? Sonra malum kurumun yetkilileri bizden bir halt olmaz diye twit atmayı iyi biliyor sen hizmet sağladında hangi gencimiz BTK da ders görmedi 2020 de alt yapımız çöktü sınıfta kaldık pandemide milyonlarca insan madur edildi neden? çocuklarımız online ders göremedi sebebi alt yapı yetersiz hocalar doğru düzgün canlı yayın yapamadı. Zengin elit yerlerde internet var ama normal yerlerde fiber alt yapı yok neden ? sebebi zenginlerin tanıdıkları var sözleri geçiyor onlar sesini çıkarmasın diye. Onlarca kez Türktelekom müdürlüğüne gidip fiber alt yapı talebinde bulunduk mahallece gittik hiç bir sonuca varamadık neden? çünkü parasını alıyorlar ADSL fiyatı 100 TL fiber 80 falan neden gidip de 100 tl alırken 80 alsın üstüne fiber kablo maliyeti yapsın? bulmuşlar güzelim ülkemizi yoluyorlar. Bunu çalışanlarda iyi biliyor ama adam ekmek parası için sesini çıkaramıyor çıkarsın bakim ertesi gün sesini soluğunu keserler evine ekmek gotüremez ederler. Şuanki alt yapı bakanına kadar dilekçe yazdım gönderdim alt yapı istiyoruz diye hiç bir kez dönüş sağlamadı yetti mi ? yetmedi gittim mektup yazdım gönderdim herkes yolunu bulmuş arkadaş kimse devleti milleti için kılını kıpırdatıyorsa namerdim. Yazık günah forumlar internet şikayetleri ile dolup taşıyor. Sebebi kimse işini doğru düzgün yapmıyor. Denetleme birimi yok şikayetleri değerlendirecek bir birim yok. Sosyal medyada birine küfür et hemen tutuklanırsın paramızı çalanlara bırak ağır konuşmayı itiraz bile edemiyoruz.