İş merkezine gigafiber talebi

Merhabar Bulunduğum Lokasyonda Yanlış Hatırlamıyorsan Yapa olması gerekmekteydi. şuan aktif olarak kullandıpım vdsl’in bulunduğu iş merkezinde yerel operatör dışında fiber altyapısı var fakat memnun edeicek bir hizmetleri yok. sizden rica +100den fazla ofisi olan bir iş merkezine gigafiber getirmek için yapılması gerekenler nelerdir. adres : Şelale Plaza Esenyurt/İstanbul sultaniye mahallesi 350.sokak no 1:

Selamlar @caferkitay, GigaFiber hizmeti için GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden sorgulama ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sizin için Metro Ethernet gerekli olabilir. Metro Ethernet İnternet — TurkNet bağlantısı size yardımcı olacak :handshake:

Aslında Metro İnternete İhtiyacımız Bulunmamakta Normal gigafiberde Olabilir Fakat Nasıl Bir Yol izlemem gerekiyor binaya altyapı getirmek için ?

Kurumsal gigafiber isterseniz hemen gelirler. Bireysel için planlamaya göre. İstekle olsaydı ben çoktan almıştım hocam.

1 Beğeni

Metro internet için sunucu veya 100+ ofis olması gerekmiyor muydu? Baya büyük bir işletme lazım diye biliyorum.