İpv6 zyxel wmg8623 hakkında

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar bu akşam boş kaldım yeni gelen abpm 4 sürümü ile ipv6 ya çıkış sağlayamıyorduk onu biraz karıştırmak kurcalamak istedim hali hazırda modem abpm3b2 f0 sürümü ile internete çıkış sağlarken yeni gelen sürümle internete çıkış sağlamıyor fakat modem üzerinden tracert testi yaptığım zaman ipv6 ile ping attığını farktettim bunun üzerinde zyxel ile iletişime geçtim tam 40 dakika hatta bekledim hayattan soğumuş bir müşteri temsilcisi açtı inatla ipv6 kullanılmıyor diyip durdu ısrar edince yüzüme kapadı :slight_smile:

@BLackOwL zyxel’in çalışanları genel olarak oyle acıyor telefonu bende destek kaydi actım gece sabah modem uzerindeki ayarların ss lerini istediler attım bakalım ne cevap gelecek

Emre bey ile bugün yine görüşme sağladık bugün türknetin abpm 4 sürümüne geçiş sağlayacağım onun ayarlarını kontrol edip yarın abpm3 sürümüne geçicem farklı bir ayar vs var mı kontrol edicez birlikte

@BLackOwL bi bakın bakalım gun icinde zyzel den haber gelirse yazarım buraya belkı bir ayar filan bulurlar sonuçta yaptıgım ayarları yolladım

zyxelin bir şey bildiği yok adam yüzüme telefon kapadı inatla ipv6 kullanılmıyor diyor adama ipv6 ile internete çıkamıyorum diyorum wifi sorunu mu diyor he wifi sorunu :sweat_smile:

Adamlar ipv6 mı görmüş ku tbai kullanılmıyor derler bu onceki sürümde degilde bu sürümde ortaya. Cıktı bariz firmware ile alakalı turknet ile zyxel’in kendi arasında çözme si gerek bence yazılım turknete ozel surum global degim

evet zaten Emre bey zyxel ile ileteceğini ama ne kadar sürer bilmiyorum dedi doğal olarak