Ipv6 saglanmıyor

ıpv6 ımız hıcbır sekılde kullanamıyorum modem saglayıcımılada kontorl sagladık ve ınternet saglayıcıyla ılgılı oldugunun farkına vardık destek kaydı acmamam ragmen cozum bulunamadı hıcbır sekılde ıpv6 kullanamıyorum

@Surgeneo VGM 3625 T50B KULLANIYORUM ipv6 bende kullanamıyorum 2 defa yeniden başlat yaptım gördü tekrar bağlantı koptu ipv4deyim şuan abpm 4 ve abpm5 denedim olmadı

Merhaba @Surgeneo, IPv6 için açtığınız destek kaydının numarasını benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız size bu konuda net bir bilgi vermeye çalışırım.

@EFG enes bey banada yardımcı olabilirmisiniz

@burak1990 tabii, talebinizi ve müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden bana iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

@EFG bey yardımcı olabiliyorsanız bana da yardımcı :smiley: olun ama bildiğiniz gibi 3625 modemlerde ipv6 yazılımsal sorunlar nedeni ile çalışmıyor TurkNet in yazılım destek ekibinin şu anlık böyle bir çalışması yok diye biliyorum birde arkadaşlara F0 ile biten yazılımı önermenizi tavsiye etmem modemleri kullanılmaz hale gelebilir

1 Beğeni

abmp5 f1 modem arayüzünden yeniden başlat yaptım ipv6 gördü fakat youtube ve gmail harici hiçbir siteye girmedi ve bilgisayarımdaki programları çalıştırmadı abpm5 f1 olacak gibi :smiley:

O kadar çalıştırabildiysen iyi bende ip alıyor internete çıkış yapmıyor.

Benim hattıma yaklaşık 2 saat önce tanımlaması yapıldı. Otomatik olarak aldı ve kullanmaya başladım. Çoğu sitenin ipv6 adresi olmadığı için giremiyorsunuz. Ping xyz.com -6 yazarsanız DNS kaydı olup olmadığını görürsünüz. Varsa ve bağlanmıyorsa ayarlarınızı gözden geçirin. Ben sorunsuz olarak kullanıyorum

sorun ayarlarda değil sorun zyxel in 3625 ve 8623 model modemlerinin yazılımın da