İpv6 prefix lifetime

Keenetic cihaz kullanıp TurkNet ipv6 aktif olan kullanıcılar “show ipv6 prefixes” yazıp
image bu değer sizde nasıl yorum olarak ekleyebilirmisiniz.
ipv6 prefix lifetime static ipv6 olmasına rağmen lifetime 7 day veriyor bu sorun modem konfigürasyon kaynaklımı diye sizlerin yazdığı değerler ile karşılaştıracağım.

Bunun ne kullanıcıya etkisi nedir?

https://techhub.hpe.com/eginfolib/networking/docs/switches/WB/16-01/5200-0135_wb_2920_ipv6/content/ch01s15.html

lifetime her saniye azalıyor 7 gün sonra 0 olunca ipv6 çalışmıyor. Konuyu turknet ipv6desteğe yazdım onlar static oldugu için lifetime infinite olması lazım dediler. Keenetic destege yazdım oda topu isp ye attı öle dönüyom. Sizden gelen yorumlara göre lcp echo ları dinleyeceğim belki orada sorun vardır diye.

Not:
" Bir VLAN arayüzünde tercih edilen ve geçerli ömürler, arayüzde alınan RA’lar tarafından belirlenir. Bu değerler, bir DHCPv6 sunucusu tarafından bir adrese atanan kiralama süresinden etkilenmez. Diğer bir deyişle, DHCPv6 tarafından atanan bir adresteki kiralama süresinin sona ermesi, RA tarafından atanan yaşam süresinin durumuna bakılmaksızın adresin kullanımını sona erdirir ve kiralık bir adresin yönlendirici tarafından atanan yaşam süresinin sona ermesi, anahtarın adresi kullanımını sona erdirir. (Yönlendirici tarafından atanan kullanım ömrü, yeni bir RA’nın alınmasıyla uzatılabilir.) Statik olarak yapılandırılmış IPv6 adresleri kalıcı adresler olarak kabul edilir ve süreleri dolmaz. "

Şuan başka bir servis sağlayıcısında ipv6 kullanıyorum bende bu şekilde modem de 4 gündür aktif şuan çalışıyor ipv6. Sanırım modem kaynaklı değil